Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 538
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
chodziło mi o to, że wkleiłeś swoje podróże prawie wszystkie na raz, ja tu jestem już 3 lata i wrzucam coś od czasu do czasu.
-
witaj, jeszcze powrócę do Twoich podróży, ale masz taki urodzaj, że będę je zaliczać po kolei. pozdrawiam
-
super!
-
wygląda ślicznie.
-
super zdjęcia.
-
z podziękowaniem za poranny spacer wpadłam.
-
Treize, dzięki za wieczorny spacer i plusiki.
-
dzięki za poranny spacer po rynku.
-
dzięki za poranny spacer, też mogłabyś kiedyś tak przywitać dzień.
-
dzięki za spacer po rynku.
-
chodziło mi o to, że wkleiłeś swoje podróże prawie wszystkie na raz, ja tu jestem już 3 lata i wrzucam coś od czasu do czasu.
-
witaj, jeszcze powrócę do Twoich podróży, ale masz taki urodzaj, że będę je zaliczać po kolei. pozdrawiam
-
super!
-
wygląda ślicznie.
-
super zdjęcia.
-
z podziękowaniem za poranny spacer wpadłam.
-
Treize, dzięki za wieczorny spacer i plusiki.
-
dzięki za poranny spacer po rynku.
-
dzięki za poranny spacer, też mogłabyś kiedyś tak przywitać dzień.
-
dzięki za spacer po rynku.