Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 537

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.05.2012 11:02)
    Piotrze, a gdybyś spróbował edytować ten punkt podróży i przeciągnąć balonik tam, gdzie trzeba? powinno działać.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.05.2012 11:13)
    Piękna podróż i zdjęcia, wartało pojechać.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.05.2012 11:05)
    zobacz, ktoś nam robi zdjęcie....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.05.2012 11:04)
    a ku ku....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.05.2012 10:36)
    piękny.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.05.2012 10:34)
    ich walutą są orzeszki...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.05.2012 10:33)
    piękny ten lot ptaka.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (19.04.2012 21:46)
    witam po wakacjach i dzieki za poranny spacer.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (19.04.2012 7:46)
    Nareszcie sobie o nas przypomniałeś!!!!
  10. iwonka55h
    iwonka55h (19.04.2012 7:45)
    super wyprawa, ziąb aż ciągnie z tych zdjęć....