Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 537
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Piotrze, a gdybyś spróbował edytować ten punkt podróży i przeciągnąć balonik tam, gdzie trzeba? powinno działać.
-
Piękna podróż i zdjęcia, wartało pojechać.
-
zobacz, ktoś nam robi zdjęcie....
-
a ku ku....
-
piękny.
-
ich walutą są orzeszki...
-
piękny ten lot ptaka.
-
witam po wakacjach i dzieki za poranny spacer.
-
Nareszcie sobie o nas przypomniałeś!!!!
-
super wyprawa, ziąb aż ciągnie z tych zdjęć....
-
Piotrze, a gdybyś spróbował edytować ten punkt podróży i przeciągnąć balonik tam, gdzie trzeba? powinno działać.
-
Piękna podróż i zdjęcia, wartało pojechać.
-
zobacz, ktoś nam robi zdjęcie....
-
a ku ku....
-
piękny.
-
ich walutą są orzeszki...
-
piękny ten lot ptaka.
-
witam po wakacjach i dzieki za poranny spacer.
-
Nareszcie sobie o nas przypomniałeś!!!!
-
super wyprawa, ziąb aż ciągnie z tych zdjęć....