Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 529
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za wizytę i plusiki.
-
a ja dziękuję za nocny spacer po Podlasiu.
-
A mnie zaintrygował szlak kapliczek....
-
Piękne zdjęcia i podróż, przy okazji przypomniałeś mi, że byłam kiedyś na Srebrnej Górze i zwiedzałam twierdzę.
-
prześliczne.
-
i dla takich chwil warto tam być.
-
piękne.
-
piękny zachód.
-
mam nadzieję, że będzie cdn. Ale mnie uprzedziłeś, też chciałam taką listę zrobić.
-
Aniu, ja oglądając Twoje Podlasie miałam takie samo wrażenie i niedosyt,
-
dzięki za wizytę i plusiki.
-
a ja dziękuję za nocny spacer po Podlasiu.
-
A mnie zaintrygował szlak kapliczek....
-
Piękne zdjęcia i podróż, przy okazji przypomniałeś mi, że byłam kiedyś na Srebrnej Górze i zwiedzałam twierdzę.
-
prześliczne.
-
i dla takich chwil warto tam być.
-
piękne.
-
piękny zachód.
-
mam nadzieję, że będzie cdn. Ale mnie uprzedziłeś, też chciałam taką listę zrobić.
-
Aniu, ja oglądając Twoje Podlasie miałam takie samo wrażenie i niedosyt,