Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 527

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (24.06.2012 20:58)
    balszoje spasiba.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (22.06.2012 21:27)
    witam i dziękuję za wspólne kibicowanie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 22:35)
    ach, tak szybko minęło, dobrze, że wulkany się nie uaktywniły z wrażenia, czekam na relację i spóźnione wszystkiego najlepszego.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 22:34)
    smacznego.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 22:29)
    dziękuję Piotrze, że między jednym a drugim meczem pokibicowałeś mojej podróży.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 17:37)
    dziekując za kibicowanie pozdrawiam smokolandię.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 17:35)
    dzięki za wspólne kibicowanie.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 14:12)
    dzięki za zerknięcie na moje fotki.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 8:45)
    Smoku, moja lista nie jest tak imponująca....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 8:41)
    dzięki za wspólne kibicowanie. Ja się cieszę, że ta cała radosna atmosfera mi się udzieliła, wyjechałam i mogłam bawić się razem z kibicami z Irlandii. Dotychczas mecze kojarzyły mi się zawsze z burdami na stadionach i poza nimi.