Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 527
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
balszoje spasiba.
-
witam i dziękuję za wspólne kibicowanie.
-
ach, tak szybko minęło, dobrze, że wulkany się nie uaktywniły z wrażenia, czekam na relację i spóźnione wszystkiego najlepszego.
-
smacznego.
-
dziękuję Piotrze, że między jednym a drugim meczem pokibicowałeś mojej podróży.
-
dziekując za kibicowanie pozdrawiam smokolandię.
-
dzięki za wspólne kibicowanie.
-
dzięki za zerknięcie na moje fotki.
-
Smoku, moja lista nie jest tak imponująca....
-
dzięki za wspólne kibicowanie. Ja się cieszę, że ta cała radosna atmosfera mi się udzieliła, wyjechałam i mogłam bawić się razem z kibicami z Irlandii. Dotychczas mecze kojarzyły mi się zawsze z burdami na stadionach i poza nimi.
-
balszoje spasiba.
-
witam i dziękuję za wspólne kibicowanie.
-
ach, tak szybko minęło, dobrze, że wulkany się nie uaktywniły z wrażenia, czekam na relację i spóźnione wszystkiego najlepszego.
-
smacznego.
-
dziękuję Piotrze, że między jednym a drugim meczem pokibicowałeś mojej podróży.
-
dziekując za kibicowanie pozdrawiam smokolandię.
-
dzięki za wspólne kibicowanie.
-
dzięki za zerknięcie na moje fotki.
-
Smoku, moja lista nie jest tak imponująca....
-
dzięki za wspólne kibicowanie. Ja się cieszę, że ta cała radosna atmosfera mi się udzieliła, wyjechałam i mogłam bawić się razem z kibicami z Irlandii. Dotychczas mecze kojarzyły mi się zawsze z burdami na stadionach i poza nimi.