Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 530
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Piękna podróż, wodospady super, że o lodowcach nie wspomnę.
-
Czarku, dzięki za białowieski spacer i komentarze.
-
dziękuję za poranny spacer.
-
dzięki za podlaski spacer i komentarze.
-
Piotrze, wielkie dzięki za spacer po Podlasiu i komentarze, jak zwykle bezcenne....
-
już od patrzenia w głowie się kręci.
-
super w tej rameczce.
-
dzięki za majówkowy spacerek.
-
kolejna krótka, ciekawa wycieczka....
-
dzięki za wizytę...
-
Piękna podróż, wodospady super, że o lodowcach nie wspomnę.
-
Czarku, dzięki za białowieski spacer i komentarze.
-
dziękuję za poranny spacer.
-
dzięki za podlaski spacer i komentarze.
-
Piotrze, wielkie dzięki za spacer po Podlasiu i komentarze, jak zwykle bezcenne....
-
już od patrzenia w głowie się kręci.
-
super w tej rameczce.
-
dzięki za majówkowy spacerek.
-
kolejna krótka, ciekawa wycieczka....
-
dzięki za wizytę...