Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 530

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (10.06.2012 19:44)
    Piękna podróż, wodospady super, że o lodowcach nie wspomnę.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (10.06.2012 19:19)
    Czarku, dzięki za białowieski spacer i komentarze.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.06.2012 8:38)
    dziękuję za poranny spacer.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.06.2012 9:49)
    dzięki za podlaski spacer i komentarze.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.06.2012 19:56)
    Piotrze, wielkie dzięki za spacer po Podlasiu i komentarze, jak zwykle bezcenne....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.06.2012 10:04)
    już od patrzenia w głowie się kręci.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.06.2012 9:54)
    super w tej rameczce.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.06.2012 9:52)
    dzięki za majówkowy spacerek.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (04.06.2012 20:14)
    kolejna krótka, ciekawa wycieczka....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (04.06.2012 20:03)
    dzięki za wizytę...