Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 531
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dzięki za spacer po Podlasiu.
-
witaj Piracie, dawno nie widziany....
-
Oglądając twoje zdjęcia widzę ile miejsc opuściłam zwiedzając, ale wszystkiego naraz nie da się zobaczyć.
-
miło było obejrzeć kolejny kawałek wielkopolski widziany oczami turysty.
-
a w tle Lech, Czech i Rus...
-
Sławko, trzymam kciuki za powodzenie całej "operacji".
-
dzieki za spacer po Gdańsku.
-
Krysia odwiedziła Smoka i Treize, że o Krakowie nie wspomnę....
-
smacznego.
-
spod kopyt lecą skry....
-
dzięki za spacer po Podlasiu.
-
witaj Piracie, dawno nie widziany....
-
Oglądając twoje zdjęcia widzę ile miejsc opuściłam zwiedzając, ale wszystkiego naraz nie da się zobaczyć.
-
miło było obejrzeć kolejny kawałek wielkopolski widziany oczami turysty.
-
a w tle Lech, Czech i Rus...
-
Sławko, trzymam kciuki za powodzenie całej "operacji".
-
dzieki za spacer po Gdańsku.
-
Krysia odwiedziła Smoka i Treize, że o Krakowie nie wspomnę....
-
smacznego.
-
spod kopyt lecą skry....