Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 528

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (21.06.2012 8:26)
    dziękuję, Leszku, za spacer po Podlasiu. Dodam tylko, że przygotowując tę podróż korzystałam również z informacji zawartych w Twoich podróżach, szczególnie Podlasie4. Pierwszy raz byłam w tamtych rejonach i jestem zachwycona, powinnam wrócić tam...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (20.06.2012 23:27)
    dzięki za wizytę i plusiki.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.06.2012 21:40)
    Przeczytałam od deski do deski, pięknie opisany wyjazd i piękne zdjęcia.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (19.06.2012 20:53)
    ilość samochodów na ulicach to u nich taki standard?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (19.06.2012 20:46)
    z przyjemnością obejrzałam, piękne zdjęcia, krajobrazy i miejsca.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (19.06.2012 19:43)
    no miodzio....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (19.06.2012 19:24)
    autko super.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (18.06.2012 9:05)
    Leszku, u Ciebie zawsze coś ciekawego człek znajdzie to i jest po co wracać.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (17.06.2012 15:51)
    i odwzajemniam podziękowania.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (17.06.2012 10:29)
    Super wyjazdy, tylko zazdraszczać.