Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 528
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
dziękuję, Leszku, za spacer po Podlasiu. Dodam tylko, że przygotowując tę podróż korzystałam również z informacji zawartych w Twoich podróżach, szczególnie Podlasie4. Pierwszy raz byłam w tamtych rejonach i jestem zachwycona, powinnam wrócić tam...
-
dzięki za wizytę i plusiki.
-
Przeczytałam od deski do deski, pięknie opisany wyjazd i piękne zdjęcia.
-
ilość samochodów na ulicach to u nich taki standard?
-
z przyjemnością obejrzałam, piękne zdjęcia, krajobrazy i miejsca.
-
no miodzio....
-
autko super.
-
Leszku, u Ciebie zawsze coś ciekawego człek znajdzie to i jest po co wracać.
-
i odwzajemniam podziękowania.
-
Super wyjazdy, tylko zazdraszczać.
-
dziękuję, Leszku, za spacer po Podlasiu. Dodam tylko, że przygotowując tę podróż korzystałam również z informacji zawartych w Twoich podróżach, szczególnie Podlasie4. Pierwszy raz byłam w tamtych rejonach i jestem zachwycona, powinnam wrócić tam...
-
dzięki za wizytę i plusiki.
-
Przeczytałam od deski do deski, pięknie opisany wyjazd i piękne zdjęcia.
-
ilość samochodów na ulicach to u nich taki standard?
-
z przyjemnością obejrzałam, piękne zdjęcia, krajobrazy i miejsca.
-
no miodzio....
-
autko super.
-
Leszku, u Ciebie zawsze coś ciekawego człek znajdzie to i jest po co wracać.
-
i odwzajemniam podziękowania.
-
Super wyjazdy, tylko zazdraszczać.