Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 508

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 20:01)
    Lidio, dzięki za jesienny spacer.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 14:17)
    Sławku, moim skromnym zdaniem, jak później uzupełnisz podpisy, to niewiele osób je przeczyta, bo już tu nie wrócą, najlepiej chyba iść za ciosem i od razu przy publikacji dodawać opisy, chociaż krótkie.
    Szkoda tak ciekawej podróży.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 13:16)
    jesień dziękuje...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 13:15)
    dziś dziękuję za spacery z jesienią..
  5. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 13:12)
    dzieki...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (11.10.2012 23:07)
    no rzeczywiście, tak śmiga, że aż wiatr sie robi, ale to dobrze, dobrze....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (11.10.2012 23:06)
    aaach, już widziałam, czekam na nowości, Marcinie....pozdrawiam.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (11.10.2012 12:10)
    czy "leśne ssaki" też zaraz oferty wrzucą?, bo przecież "podróżują" TIRami ?
    sorki, ale tak mi się skojarzyło...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (11.10.2012 11:35)
    coś mi sie wydaje, że Kolumber zszedł już na psy, czy za nimi przyczłapią tutaj koty i inne...?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (10.10.2012 19:25)
    dobrze podejrzewasz.