Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 508
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Lidio, dzięki za jesienny spacer.
-
Sławku, moim skromnym zdaniem, jak później uzupełnisz podpisy, to niewiele osób je przeczyta, bo już tu nie wrócą, najlepiej chyba iść za ciosem i od razu przy publikacji dodawać opisy, chociaż krótkie.
Szkoda tak ciekawej podróży.
-
jesień dziękuje...
-
dziś dziękuję za spacery z jesienią..
-
dzieki...
-
no rzeczywiście, tak śmiga, że aż wiatr sie robi, ale to dobrze, dobrze....
-
aaach, już widziałam, czekam na nowości, Marcinie....pozdrawiam.
-
czy "leśne ssaki" też zaraz oferty wrzucą?, bo przecież "podróżują" TIRami ?
sorki, ale tak mi się skojarzyło...
-
coś mi sie wydaje, że Kolumber zszedł już na psy, czy za nimi przyczłapią tutaj koty i inne...?
-
dobrze podejrzewasz.
-
Lidio, dzięki za jesienny spacer.
-
Sławku, moim skromnym zdaniem, jak później uzupełnisz podpisy, to niewiele osób je przeczyta, bo już tu nie wrócą, najlepiej chyba iść za ciosem i od razu przy publikacji dodawać opisy, chociaż krótkie.
Szkoda tak ciekawej podróży. -
jesień dziękuje...
-
dziś dziękuję za spacery z jesienią..
-
dzieki...
-
no rzeczywiście, tak śmiga, że aż wiatr sie robi, ale to dobrze, dobrze....
-
aaach, już widziałam, czekam na nowości, Marcinie....pozdrawiam.
-
czy "leśne ssaki" też zaraz oferty wrzucą?, bo przecież "podróżują" TIRami ?
sorki, ale tak mi się skojarzyło... -
coś mi sie wydaje, że Kolumber zszedł już na psy, czy za nimi przyczłapią tutaj koty i inne...?
-
dobrze podejrzewasz.