Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 510
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
dziękuję za spacer po Berlinie.
-
sprawdziłam, 1.10. dostałam ostatnie powiadomienie z rejestracji...., potem w czwartek wieczorem jedno powiadomienie z kolumber....
Wkleiłam podróż, plusów przybywa, więc jest oglądana a powiadomień nie mam.
-
dzięki za spacer po Berlinie.
-
Ja n ie widzę takiej informacji.
-
tak.
-
Instrukcja obsługi zamieszczona jest w jednej z podróży Kolumbera i z tego co pamiętam, była co jakiś czas, jako podróż, odświeżana a nawet chyba przypinana na 1 stronę.
Może na początek chociaż tyle, zanim znajdzie stałe miejsce.
-
Natalko,
mam włączone w profilu powiadomienia, do przedwczoraj przychodziły....
-
Chwilowo nie dostaję powiadomień, dlatego w tym miejscu dziękuję wszystkim za spacer po Berlinie.
-
instrukcja obsługi K. jest tutaj:
http://kolumber.pl/g/2303-Kurs%20obs%C5%82ugi%20Kolumbera
miałam nadzieję, że Natalia wklei ją na pierwszą stronę.
Ale na stałe powinna być np. na dole strony obok regulaminu.
-
dziękuję za spacer po Berlinie.
-
sprawdziłam, 1.10. dostałam ostatnie powiadomienie z rejestracji...., potem w czwartek wieczorem jedno powiadomienie z kolumber....
Wkleiłam podróż, plusów przybywa, więc jest oglądana a powiadomień nie mam. -
dzięki za spacer po Berlinie.
-
Ja n ie widzę takiej informacji.
-
tak.
-
Instrukcja obsługi zamieszczona jest w jednej z podróży Kolumbera i z tego co pamiętam, była co jakiś czas, jako podróż, odświeżana a nawet chyba przypinana na 1 stronę.
Może na początek chociaż tyle, zanim znajdzie stałe miejsce. -
Natalko,
mam włączone w profilu powiadomienia, do przedwczoraj przychodziły.... -
Chwilowo nie dostaję powiadomień, dlatego w tym miejscu dziękuję wszystkim za spacer po Berlinie.
-
instrukcja obsługi K. jest tutaj:
http://kolumber.pl/g/2303-Kurs%20obs%C5%82ugi%20Kolumbera
miałam nadzieję, że Natalia wklei ją na pierwszą stronę.
Ale na stałe powinna być np. na dole strony obok regulaminu.
dzięki