Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 507
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
może "im strzelać nie kazano..."
-
Leszku, dzięki za przywołanie wspomnień z mojego pobytu na Węgrzech. Piękny kraj, sympatyczni ludzie, też zakochana jestem w Budapeszcie, który bardzo mi się podobał ale zapamiętałam go jako wielki plac budowy (w 1984 r.).
-
no, teraz sobie przypominam...
-
aaa... jest i przepaść.
-
hmmm, ja byłam w tam też w 1999r. ale zwiedzałyśmy wtedy jakieś jaskinie (łódkami), kolejki linowej nie pamietam. Ale byłam przejazdem, to mogło umknąć.
-
Upał upałem a podróż ładna.
Ja w upały też nie mam sił na zwiedzanie, może dlatego tak po tej północy się włóczę.
-
ach, lubię takie ujęcia...
-
piękne miejsce...
-
hmm, te pierwsze łódki wyglądają jakby były zawieszone w powietrzu...
-
super te uliczki...
-
może "im strzelać nie kazano..."
-
Leszku, dzięki za przywołanie wspomnień z mojego pobytu na Węgrzech. Piękny kraj, sympatyczni ludzie, też zakochana jestem w Budapeszcie, który bardzo mi się podobał ale zapamiętałam go jako wielki plac budowy (w 1984 r.).
-
no, teraz sobie przypominam...
-
aaa... jest i przepaść.
-
hmmm, ja byłam w tam też w 1999r. ale zwiedzałyśmy wtedy jakieś jaskinie (łódkami), kolejki linowej nie pamietam. Ale byłam przejazdem, to mogło umknąć.
-
Upał upałem a podróż ładna.
Ja w upały też nie mam sił na zwiedzanie, może dlatego tak po tej północy się włóczę. -
ach, lubię takie ujęcia...
-
piękne miejsce...
-
hmm, te pierwsze łódki wyglądają jakby były zawieszone w powietrzu...
-
super te uliczki...