Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 507

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 20:03)
    może "im strzelać nie kazano..."
  2. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 9:37)
    Leszku, dzięki za przywołanie wspomnień z mojego pobytu na Węgrzech. Piękny kraj, sympatyczni ludzie, też zakochana jestem w Budapeszcie, który bardzo mi się podobał ale zapamiętałam go jako wielki plac budowy (w 1984 r.).
  3. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 9:19)
    no, teraz sobie przypominam...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 9:17)
    aaa... jest i przepaść.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 9:16)
    hmmm, ja byłam w tam też w 1999r. ale zwiedzałyśmy wtedy jakieś jaskinie (łódkami), kolejki linowej nie pamietam. Ale byłam przejazdem, to mogło umknąć.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 20:43)
    Upał upałem a podróż ładna.
    Ja w upały też nie mam sił na zwiedzanie, może dlatego tak po tej północy się włóczę.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 20:37)
    ach, lubię takie ujęcia...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 20:34)
    piękne miejsce...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 20:25)
    hmm, te pierwsze łódki wyglądają jakby były zawieszone w powietrzu...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (12.10.2012 20:22)
    super te uliczki...