Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 506
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
piękne i nastrojowe wspomnienie lata.
-
super zdjęcie.
-
Agnieszko, dziękuję za komentarze i tak liczne plusy, które zaraz zamienię na kolorowe, jesienne liście. Dzisiaj też chciałam pójść na plener, ale niestety jest pochmurnie.
-
dzięki, jesienią ten park jest szczególnie piękny.
-
Sławko, obejrzałam kilka Twoich zdjęć, abyś mogła sprawdzić powiadomienia.
Myślę Agnieszko, że wszyscy zainteresowani spokojnie mogą pisać tutaj, jeżeli takowi się znajdą.
-
wygląda pysznościowo.
-
dla fotografa to dobrze. Chociaż ja lubie mieć na zdjęciu jednego ludzika, najlepiej tambylca.
-
dzięki za muzyczne przesłanie...
-
wielkie dzięki za jesienny spacer...
-
trochę tak...
-
piękne i nastrojowe wspomnienie lata.
-
super zdjęcie.
-
Agnieszko, dziękuję za komentarze i tak liczne plusy, które zaraz zamienię na kolorowe, jesienne liście. Dzisiaj też chciałam pójść na plener, ale niestety jest pochmurnie.
-
dzięki, jesienią ten park jest szczególnie piękny.
-
Sławko, obejrzałam kilka Twoich zdjęć, abyś mogła sprawdzić powiadomienia.
Myślę Agnieszko, że wszyscy zainteresowani spokojnie mogą pisać tutaj, jeżeli takowi się znajdą. -
wygląda pysznościowo.
-
dla fotografa to dobrze. Chociaż ja lubie mieć na zdjęciu jednego ludzika, najlepiej tambylca.
-
dzięki za muzyczne przesłanie...
-
wielkie dzięki za jesienny spacer...
-
trochę tak...