Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 506

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 13:15)
    piękne i nastrojowe wspomnienie lata.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 13:12)
    super zdjęcie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 13:09)
    Agnieszko, dziękuję za komentarze i tak liczne plusy, które zaraz zamienię na kolorowe, jesienne liście. Dzisiaj też chciałam pójść na plener, ale niestety jest pochmurnie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 13:03)
    dzięki, jesienią ten park jest szczególnie piękny.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 12:40)
    Sławko, obejrzałam kilka Twoich zdjęć, abyś mogła sprawdzić powiadomienia.

    Myślę Agnieszko, że wszyscy zainteresowani spokojnie mogą pisać tutaj, jeżeli takowi się znajdą.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 12:27)
    wygląda pysznościowo.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 9:45)
    dla fotografa to dobrze. Chociaż ja lubie mieć na zdjęciu jednego ludzika, najlepiej tambylca.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 21:46)
    dzięki za muzyczne przesłanie...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 21:39)
    wielkie dzięki za jesienny spacer...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (13.10.2012 21:38)
    trochę tak...