Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 509

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2012 22:00)
    bardzo długo trwa "ładowanie" plusów przy zdjęciach i komentarzach a także samych komentarzy.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2012 10:01)
    Natalio, są pierwsze pomysły na rozkręcenie Kolumbera, ale musi szybko "śmigać", bo w przeciwnym razie to nie ma sensu.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.10.2012 9:54)
    dzięki za odpowiedź. Ja, póki co, nie wybieram się tak daleko ani w tym, ani w przyszłym roku, ale podróż tą koleją interesuje mnie od jakiegoś czasu, szczególnie od strony technicznej.
    Ja też czekam aż działanie portalu się poprawi, szczególnie chodzi mi o prędkość. Ze Smokiem snujemy plany ożywienia na K., ale musi śmigać, bo inaczej nie ma to sensu.
    pozdrawiam
  4. iwonka55h
    iwonka55h (08.10.2012 22:09)
    u mnie na razie chodzi, też mam pocztę na onecie. Tylko proszę mi nie zepsuć....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2012 19:50)
    Marcinku, mam nadzieję, że pomału szykujesz jakiś kolejny etap swojej podróży po Azji, bo czekam niecierpliwie, szczególnie o dane "techniczne" wyjazdu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2012 19:09)
    ślicznotka robi zapasy na zimę....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2012 9:55)
    no rzeczywiście, takie drabiny dostarczają adrenaliny, z moim lękiem wysokości byłoby ciężko iść.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2012 9:22)
    piękny autoportret.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2012 9:22)
    lodowca też jest pewnie coraz mniej.
    Nie wiem, czy wiesz ale to jezioro zaczęło się tworzyć jakieś 60-70- lat temu, właśnie na skutek cofania się lodowca.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (07.10.2012 9:17)
    coś jakby drgnęło, tak zaraz po północy i kilka komentarzy przyszło...