Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 509
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
bardzo długo trwa "ładowanie" plusów przy zdjęciach i komentarzach a także samych komentarzy.
-
Natalio, są pierwsze pomysły na rozkręcenie Kolumbera, ale musi szybko "śmigać", bo w przeciwnym razie to nie ma sensu.
-
dzięki za odpowiedź. Ja, póki co, nie wybieram się tak daleko ani w tym, ani w przyszłym roku, ale podróż tą koleją interesuje mnie od jakiegoś czasu, szczególnie od strony technicznej.
Ja też czekam aż działanie portalu się poprawi, szczególnie chodzi mi o prędkość. Ze Smokiem snujemy plany ożywienia na K., ale musi śmigać, bo inaczej nie ma to sensu.
pozdrawiam
-
u mnie na razie chodzi, też mam pocztę na onecie. Tylko proszę mi nie zepsuć....
-
Marcinku, mam nadzieję, że pomału szykujesz jakiś kolejny etap swojej podróży po Azji, bo czekam niecierpliwie, szczególnie o dane "techniczne" wyjazdu.
-
ślicznotka robi zapasy na zimę....
-
no rzeczywiście, takie drabiny dostarczają adrenaliny, z moim lękiem wysokości byłoby ciężko iść.
-
piękny autoportret.
-
lodowca też jest pewnie coraz mniej.
Nie wiem, czy wiesz ale to jezioro zaczęło się tworzyć jakieś 60-70- lat temu, właśnie na skutek cofania się lodowca.
-
coś jakby drgnęło, tak zaraz po północy i kilka komentarzy przyszło...
-
bardzo długo trwa "ładowanie" plusów przy zdjęciach i komentarzach a także samych komentarzy.
-
Natalio, są pierwsze pomysły na rozkręcenie Kolumbera, ale musi szybko "śmigać", bo w przeciwnym razie to nie ma sensu.
-
dzięki za odpowiedź. Ja, póki co, nie wybieram się tak daleko ani w tym, ani w przyszłym roku, ale podróż tą koleją interesuje mnie od jakiegoś czasu, szczególnie od strony technicznej.
Ja też czekam aż działanie portalu się poprawi, szczególnie chodzi mi o prędkość. Ze Smokiem snujemy plany ożywienia na K., ale musi śmigać, bo inaczej nie ma to sensu.
pozdrawiam -
u mnie na razie chodzi, też mam pocztę na onecie. Tylko proszę mi nie zepsuć....
-
Marcinku, mam nadzieję, że pomału szykujesz jakiś kolejny etap swojej podróży po Azji, bo czekam niecierpliwie, szczególnie o dane "techniczne" wyjazdu.
-
ślicznotka robi zapasy na zimę....
-
no rzeczywiście, takie drabiny dostarczają adrenaliny, z moim lękiem wysokości byłoby ciężko iść.
-
piękny autoportret.
-
lodowca też jest pewnie coraz mniej.
Nie wiem, czy wiesz ale to jezioro zaczęło się tworzyć jakieś 60-70- lat temu, właśnie na skutek cofania się lodowca. -
coś jakby drgnęło, tak zaraz po północy i kilka komentarzy przyszło...