Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 505

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (19.10.2012 9:17)
    to prawda, liście pieszczą i szeleszczą...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (15.10.2012 16:01)
    dzięki za jesienne spacery
  3. iwonka55h
    iwonka55h (15.10.2012 9:07)
    myślałam, że mieszkasz w okolicy.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 21:22)
    witaj, masz może jakieś fotki z Żeliszowa, gdzie pięknie niszczeje przepiękny kościół, ja byłam tam w ub. roku ale nie dałam rady wejść.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 21:20)
    super, przypominają te w Gdańsku....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 14:46)
    W Budapeszcie byłam w 1984 roku, miasto bardzo mi się podobało, mam nadzieję, że kiedyś tam wrócę, bo wiem, że warto. Cieszę się, że Twoje zdjęcia przywróciły wiele wspomnień, szkoda trochę pogody, bo słońce to jednak słońce.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 14:35)
    samochody to juz niestety zmora pieknych uliczek i zaułków w wielu miastach.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 14:31)
    ta fontanna, to tam chyba od zawsze jest nieczynna, w 1984 też...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 14:28)
    Piotrze, to na dobry początek...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (14.10.2012 13:50)
    jeżeli wyjeżdżasz na upragnione wakacje, nic nie usprawiedliwia takiej pogody.