Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 489

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 14:14)
    Aniu, dzięki za adwentowy spacer i plusiki.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 14:10)
    dopiero na 3, u mnie jest zawsze na 1.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 14:08)
    nie, to Lofoty, droga atlantycka jest bliżej Alesund.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 14:03)
    Marcinie, zaczekam do końca Twojej podróży na szczegóły, tym bardziej, że w najbliższym czasie się nie wybieram.
    Jak skończysz to i tak trzeba będzie wszystko przejrzeć jeszcze raz i poukładać w sobie całość.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 9:29)
    moim zdaniem reklamy to tylko kwestia czasu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 9:21)
    tak mi sie przypomniało, że mamy swoje konto na FB
    http://www.facebook.com/kolumber?fref=ts
  7. iwonka55h
    iwonka55h (20.11.2012 8:36)
    Kolejny super odcinek, super podróży.
    Tak pokazujesz te UAZy, że zaciekawiło mnie jak poruszaliście się po okolicy, miejscowym "PKSem" czy czymś wynajętym.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:35)
    zapraszam.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:34)
    dałam dwa plusy abyś się szybciej uporał z tymi sprawami.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:33)
    to jest klejona panoramka, przypuszczam, że można by przed sklejeniem skorygować trochę to zdjęcie składowe, ale wtedy tego jeszcze nie wiedziałam a dziś mi się już nie chce.