Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 489
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Aniu, dzięki za adwentowy spacer i plusiki.
-
dopiero na 3, u mnie jest zawsze na 1.
-
nie, to Lofoty, droga atlantycka jest bliżej Alesund.
-
Marcinie, zaczekam do końca Twojej podróży na szczegóły, tym bardziej, że w najbliższym czasie się nie wybieram.
Jak skończysz to i tak trzeba będzie wszystko przejrzeć jeszcze raz i poukładać w sobie całość.
-
moim zdaniem reklamy to tylko kwestia czasu.
-
tak mi sie przypomniało, że mamy swoje konto na FB
http://www.facebook.com/kolumber?fref=ts
-
Kolejny super odcinek, super podróży.
Tak pokazujesz te UAZy, że zaciekawiło mnie jak poruszaliście się po okolicy, miejscowym "PKSem" czy czymś wynajętym.
-
zapraszam.
-
dałam dwa plusy abyś się szybciej uporał z tymi sprawami.
-
to jest klejona panoramka, przypuszczam, że można by przed sklejeniem skorygować trochę to zdjęcie składowe, ale wtedy tego jeszcze nie wiedziałam a dziś mi się już nie chce.
-
Aniu, dzięki za adwentowy spacer i plusiki.
-
dopiero na 3, u mnie jest zawsze na 1.
-
nie, to Lofoty, droga atlantycka jest bliżej Alesund.
-
Marcinie, zaczekam do końca Twojej podróży na szczegóły, tym bardziej, że w najbliższym czasie się nie wybieram.
Jak skończysz to i tak trzeba będzie wszystko przejrzeć jeszcze raz i poukładać w sobie całość. -
moim zdaniem reklamy to tylko kwestia czasu.
-
tak mi sie przypomniało, że mamy swoje konto na FB
http://www.facebook.com/kolumber?fref=ts
-
Kolejny super odcinek, super podróży.
Tak pokazujesz te UAZy, że zaciekawiło mnie jak poruszaliście się po okolicy, miejscowym "PKSem" czy czymś wynajętym. -
zapraszam.
-
dałam dwa plusy abyś się szybciej uporał z tymi sprawami.
-
to jest klejona panoramka, przypuszczam, że można by przed sklejeniem skorygować trochę to zdjęcie składowe, ale wtedy tego jeszcze nie wiedziałam a dziś mi się już nie chce.