Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 488
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
już poprawiam.
-
może one biegają różnymi stylami: innym po lądzie a innym, w powietrzu, jak ciągną za sobą sanie.
-
całe rusztowanie było przykryte siecią, aby ptaszory nie wyjadały...
-
ja nie próbowałam. Tutaj ładnie widać jak chmury "zatrzymały" się na górach i nie mogą płynąć dalej. Na Lofotach jest to częsty widok, przez to jak z jednej strony pasma gór są chmury, to z drugiej jest słońce.
-
Piotrek, przed Twoim bystrym okiem nic się nie ukryje.
-
nie, to w ciągu dnia, okolice Uppsali.
-
niby lepsze, ale okej, to to nie jest. Może jeszcze coś poprawią.
Za czasów Agory też takie komunikaty pojawiały się.
-
to też, albo wysypuje się strona techniczna z Goole Chrome z info, że przeglądarka się zapętliła, nigdy nic takiego nie miałam.
-
mnie pojawiają się często informacje, że "nie ma takiego zdjęcia".
-
Szymonie, dziękując za wizytę, życzę Ci abyś jak najszybciej zrealizował swoje plany i zwiedził Norwegię.
-
już poprawiam.
-
może one biegają różnymi stylami: innym po lądzie a innym, w powietrzu, jak ciągną za sobą sanie.
-
całe rusztowanie było przykryte siecią, aby ptaszory nie wyjadały...
-
ja nie próbowałam. Tutaj ładnie widać jak chmury "zatrzymały" się na górach i nie mogą płynąć dalej. Na Lofotach jest to częsty widok, przez to jak z jednej strony pasma gór są chmury, to z drugiej jest słońce.
-
Piotrek, przed Twoim bystrym okiem nic się nie ukryje.
-
nie, to w ciągu dnia, okolice Uppsali.
-
niby lepsze, ale okej, to to nie jest. Może jeszcze coś poprawią.
Za czasów Agory też takie komunikaty pojawiały się. -
to też, albo wysypuje się strona techniczna z Goole Chrome z info, że przeglądarka się zapętliła, nigdy nic takiego nie miałam.
-
mnie pojawiają się często informacje, że "nie ma takiego zdjęcia".
-
Szymonie, dziękując za wizytę, życzę Ci abyś jak najszybciej zrealizował swoje plany i zwiedził Norwegię.