Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 491
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
tu wpływamy do malutkiego portu, pamiętam tą ciszę i spokój, super było.
-
cały wieczór był super, często spoza chmur wyglądało słońce.
-
chmurzyska.
-
raczej chmury.
-
słonko było prawie cały czas, ale zaobserwowałyśmy, że jak z jednej strony pasma gór jest słońce, to po przejechaniu na ich drugą stronę było pochmurnie, bo chmury zatrzymywały się właśnie na tych górach i nie mogły dalej wędrować.
-
dzięki.
-
to mniej-więcej wjazd na same Lofoty.
-
jedź koniecznie, ja pragnę wrócić i posiedzieć tylko tam np. z tydzień, miejsce czadowe.
-
to panorama klejona, trochę kiepska.
-
my nie widziałyśmy, ale możliwe.
-
tu wpływamy do malutkiego portu, pamiętam tą ciszę i spokój, super było.
-
cały wieczór był super, często spoza chmur wyglądało słońce.
-
chmurzyska.
-
raczej chmury.
-
słonko było prawie cały czas, ale zaobserwowałyśmy, że jak z jednej strony pasma gór jest słońce, to po przejechaniu na ich drugą stronę było pochmurnie, bo chmury zatrzymywały się właśnie na tych górach i nie mogły dalej wędrować.
-
dzięki.
-
to mniej-więcej wjazd na same Lofoty.
-
jedź koniecznie, ja pragnę wrócić i posiedzieć tylko tam np. z tydzień, miejsce czadowe.
-
to panorama klejona, trochę kiepska.
-
my nie widziałyśmy, ale możliwe.