Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 490
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
sama nie wiem, tak mi się udało.
-
dzięki.
-
Marku, komplement z Twojej klawiatury leje miód na moje serce, ale mnie się wydaję, że środkowy budynek jest trochę baniaczkowy.
-
dzięki za plusiki i komentarze.
-
dzięki, byłam tylko 3-4 godziny, więc czasu wystarczyło na samą starówkę i szybko na prom.
-
to jest chyba najwęższa uliczka Sztokholmu, można dotknąć rączkami od ściany do ściany.
-
tam było dużo takich zaułków, trzeba było tylko wyczaić brak ludzików.
-
no rzeczywiście, ale przyuważyłeś.
-
zdjęcie zrobione z hałdy górniczej, dobry punkt, no i siostra się załapawszy.
-
sama nie wiem, tak mi się udało.
-
dzięki.
-
Marku, komplement z Twojej klawiatury leje miód na moje serce, ale mnie się wydaję, że środkowy budynek jest trochę baniaczkowy.
-
dzięki za plusiki i komentarze.
-
dzięki, byłam tylko 3-4 godziny, więc czasu wystarczyło na samą starówkę i szybko na prom.
-
to jest chyba najwęższa uliczka Sztokholmu, można dotknąć rączkami od ściany do ściany.
-
tam było dużo takich zaułków, trzeba było tylko wyczaić brak ludzików.
-
no rzeczywiście, ale przyuważyłeś.
-
zdjęcie zrobione z hałdy górniczej, dobry punkt, no i siostra się załapawszy.
Dzięki za wizytę i pozdrawiam.