Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 490

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:07)
    Ja też mam nadzieję, że wizyta Marka jest zapowiedzią nowej podróży.
    Dzięki za wizytę i pozdrawiam.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:05)
    sama nie wiem, tak mi się udało.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:03)
    dzięki.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 21:01)
    Marku, komplement z Twojej klawiatury leje miód na moje serce, ale mnie się wydaję, że środkowy budynek jest trochę baniaczkowy.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 20:57)
    dzięki za plusiki i komentarze.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 20:52)
    dzięki, byłam tylko 3-4 godziny, więc czasu wystarczyło na samą starówkę i szybko na prom.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 20:51)
    to jest chyba najwęższa uliczka Sztokholmu, można dotknąć rączkami od ściany do ściany.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 20:50)
    tam było dużo takich zaułków, trzeba było tylko wyczaić brak ludzików.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 20:49)
    no rzeczywiście, ale przyuważyłeś.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (19.11.2012 20:46)
    zdjęcie zrobione z hałdy górniczej, dobry punkt, no i siostra się załapawszy.