Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 481
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
znając Daenikena to całkiem możliwe.
-
tak, zauważ, że na końcu tej drogi stoi już nasze autko i za nami czeka. Droga była szutrowa i na tyle stroma, że nie mogliśmy podjechać i trzeba było podejść piechotą.
-
chyba w każdym klimacie, jak jest słonko, to zieleń nabiera kolorów i dynamiki.
-
to dlatego, że nie podróżowałyśmy czołgiem, czasy się zmieniają....
-
to prawda.
-
tak, na całej trasie były, co kawałek, ułożone kolorowe kamyki, a tutaj Renata z koleżanką obierają strategię przejścia suchą stopą przez strumyk.
-
Na Twoich zdjęciach wyspy wyglądają ciekawie, ale muszę przyznać że mnie też w to miejsce nic nie ciągnie, ale może to przez to, że ja zimnolubna jestem.
-
ładne balkony.
-
jaki ładny zawijas.
-
nikt nie patrzy?
-
znając Daenikena to całkiem możliwe.
-
tak, zauważ, że na końcu tej drogi stoi już nasze autko i za nami czeka. Droga była szutrowa i na tyle stroma, że nie mogliśmy podjechać i trzeba było podejść piechotą.
-
chyba w każdym klimacie, jak jest słonko, to zieleń nabiera kolorów i dynamiki.
-
to dlatego, że nie podróżowałyśmy czołgiem, czasy się zmieniają....
-
to prawda.
-
tak, na całej trasie były, co kawałek, ułożone kolorowe kamyki, a tutaj Renata z koleżanką obierają strategię przejścia suchą stopą przez strumyk.
-
Na Twoich zdjęciach wyspy wyglądają ciekawie, ale muszę przyznać że mnie też w to miejsce nic nie ciągnie, ale może to przez to, że ja zimnolubna jestem.
-
ładne balkony.
-
jaki ładny zawijas.
-
nikt nie patrzy?