Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 481

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:10)
    znając Daenikena to całkiem możliwe.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:09)
    tak, zauważ, że na końcu tej drogi stoi już nasze autko i za nami czeka. Droga była szutrowa i na tyle stroma, że nie mogliśmy podjechać i trzeba było podejść piechotą.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:07)
    chyba w każdym klimacie, jak jest słonko, to zieleń nabiera kolorów i dynamiki.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:05)
    to dlatego, że nie podróżowałyśmy czołgiem, czasy się zmieniają....
  5. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:03)
    to prawda.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:03)
    tak, na całej trasie były, co kawałek, ułożone kolorowe kamyki, a tutaj Renata z koleżanką obierają strategię przejścia suchą stopą przez strumyk.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 21:02)
    Na Twoich zdjęciach wyspy wyglądają ciekawie, ale muszę przyznać że mnie też w to miejsce nic nie ciągnie, ale może to przez to, że ja zimnolubna jestem.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 20:51)
    ładne balkony.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 20:50)
    jaki ładny zawijas.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (22.11.2012 20:47)
    nikt nie patrzy?