Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 479
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Marku, ciekawa podróż i ładne fotki. Jest to jedno z miejsc, w które chciałabym pojechać.
-
fajne zestawienie.
-
takie miejscówki lubię.
-
Ja obejrzałam całość, zawsze marzyła mi się podróż po Portugalii i ta podróż jeszcze bardziej podsyciła moje marzenia. Ładne zdjęcia, szczególnie nocne, bo takie lubię.
-
piękne miejsce.
-
ale słodziuchne....
-
narożnikowy budynek - super.
-
Treize, to jest namacalny dowód na istnienie Santa Clausa.
-
tak.
-
nie.
-
Marku, ciekawa podróż i ładne fotki. Jest to jedno z miejsc, w które chciałabym pojechać.
-
fajne zestawienie.
-
takie miejscówki lubię.
-
Ja obejrzałam całość, zawsze marzyła mi się podróż po Portugalii i ta podróż jeszcze bardziej podsyciła moje marzenia. Ładne zdjęcia, szczególnie nocne, bo takie lubię.
-
piękne miejsce.
-
ale słodziuchne....
-
narożnikowy budynek - super.
-
Treize, to jest namacalny dowód na istnienie Santa Clausa.
-
tak.
-
nie.