Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 479

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 15:57)
    Marku, ciekawa podróż i ładne fotki. Jest to jedno z miejsc, w które chciałabym pojechać.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 15:45)
    fajne zestawienie.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 15:38)
    takie miejscówki lubię.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (24.11.2012 19:35)
    Ja obejrzałam całość, zawsze marzyła mi się podróż po Portugalii i ta podróż jeszcze bardziej podsyciła moje marzenia. Ładne zdjęcia, szczególnie nocne, bo takie lubię.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (24.11.2012 19:30)
    piękne miejsce.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (24.11.2012 19:28)
    ale słodziuchne....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (24.11.2012 19:22)
    narożnikowy budynek - super.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (24.11.2012 9:45)
    Treize, to jest namacalny dowód na istnienie Santa Clausa.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (24.11.2012 9:43)
    tak.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 21:00)
    nie.