Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 480

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:41)
    literówka była.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:36)
    coś, co nie zasłoniło pierwszego planu.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:35)
    a gdyby komuś to się udało, to z drugiej strony miasta jest taki sam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:34)
    moja teoria to - to zima nie zaskoczy drogowców.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:31)
    nie, mewa latała przy brzegu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:30)
    wiesz, że nie zwróciłam na to uwagi? ale na to wygląda.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:29)
    obok leżą nasze klamotki.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 20:28)
    ojej, Pati, a gdzie się podziały Twoje piękne zdjęcia?
  9. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 19:47)
    Wiesz, mnie nie ciągnie na południe również ze względów zdrowotnych, nie cierpię upałów i źle je znoszę.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (23.11.2012 9:15)
    Te 4 stopnie to były jak wróciłyśmy do samochodu z kanionu Sautso, tam był wysoki płaskowyż. Tutaj było przede wszystkim wietrznie, ale miejscówka ładna.
    W końcu Kolumberki dzielne są i co tam taka pogoda....