Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 478

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 14:50)
    widok dość nietypowy jak na Norwegię, uliczka wzdłuż nabrzeża i takie domki.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 14:48)
    zielenią, jak zielenią, ale te mewy i ich gniazda były okropne.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 14:45)
    tak
  4. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 14:45)
    maryśka?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (26.11.2012 21:10)
    już się pogubiłam w tej dyskusji, więc zdradzę, że to moja siostra pozuje, a ja pstrykam zdjęcie do rodzinnego albumu.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 21:42)
    Piotrze, zapraszam, chwilami to już tak się czuję jakbyś, jechał tam razem z nami....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 20:04)
    Piotrze bardzo dziękuję za dłuuugą podróż po Skandynawii, wszystkie plusy i komentarze, jak zwykle bezcenne. Berlin również pozdrawia.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 19:58)
    Po przejściowych trudnościach typu "pojawiam się i znikam" dot. zarówno podróży jak i zdjęć udało mi się obejrzeć całą wycieczkę. Szczególnie Cambridge mi się podobało.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 19:12)
    Fajna ciekawostka.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (25.11.2012 15:58)
    Leszku, już na dzień dobry gratuluję setnej podróży, a teraz zabieram się za oglądactwo.