Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 478
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
widok dość nietypowy jak na Norwegię, uliczka wzdłuż nabrzeża i takie domki.
-
zielenią, jak zielenią, ale te mewy i ich gniazda były okropne.
-
tak
-
maryśka?
-
już się pogubiłam w tej dyskusji, więc zdradzę, że to moja siostra pozuje, a ja pstrykam zdjęcie do rodzinnego albumu.
-
Piotrze, zapraszam, chwilami to już tak się czuję jakbyś, jechał tam razem z nami....
-
Piotrze bardzo dziękuję za dłuuugą podróż po Skandynawii, wszystkie plusy i komentarze, jak zwykle bezcenne. Berlin również pozdrawia.
-
Po przejściowych trudnościach typu "pojawiam się i znikam" dot. zarówno podróży jak i zdjęć udało mi się obejrzeć całą wycieczkę. Szczególnie Cambridge mi się podobało.
-
Fajna ciekawostka.
-
Leszku, już na dzień dobry gratuluję setnej podróży, a teraz zabieram się za oglądactwo.
-
widok dość nietypowy jak na Norwegię, uliczka wzdłuż nabrzeża i takie domki.
-
zielenią, jak zielenią, ale te mewy i ich gniazda były okropne.
-
tak
-
maryśka?
-
już się pogubiłam w tej dyskusji, więc zdradzę, że to moja siostra pozuje, a ja pstrykam zdjęcie do rodzinnego albumu.
-
Piotrze, zapraszam, chwilami to już tak się czuję jakbyś, jechał tam razem z nami....
-
Piotrze bardzo dziękuję za dłuuugą podróż po Skandynawii, wszystkie plusy i komentarze, jak zwykle bezcenne. Berlin również pozdrawia.
-
Po przejściowych trudnościach typu "pojawiam się i znikam" dot. zarówno podróży jak i zdjęć udało mi się obejrzeć całą wycieczkę. Szczególnie Cambridge mi się podobało.
-
Fajna ciekawostka.
-
Leszku, już na dzień dobry gratuluję setnej podróży, a teraz zabieram się za oglądactwo.