Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 477

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 16:16)
    no i trochę ptactwa też tam siedzi.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 16:15)
    taniej niż domek i niewiele drożej niż namiot, więc nie opłacało się rozbijać naszego.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 16:14)
    nie, zorze są zimą.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 16:13)
    tak.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 15:46)
    nie było wolnych domków, więc wynajęłyśmy przyczepę.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 15:44)
    to Aga.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 15:43)
    tak
  8. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 15:42)
    Piotrze, czy widzisz w górnej części zdjęcia, na środku, ciemniejsze zafarby? To właśnie jest to kiepsko, aparat powinien być nastawiony na manual, a nie na preselekcję przysłony i wtedy by tego nie było.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 14:52)
    jasne, zobacz jak się mają "ku sobie".
  10. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 14:50)
    dokładnie tak i to piaszczysta.