Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 476
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Aniu, trzymam kciuki za powodzenie wyjazdu.
-
dzięki za wszystkie wizyty i plusiaki.
-
ja też różnie sądzę, ale jak przejeżdżałam obok, to podejrzałam.
-
możliwe.
-
iluminacja tego budynku najbardziej mi się podobała.
-
ale ja mimo wszystko lubię Berlin.
-
tworzyć podróż można dowolną techniką, ale wystarczy nie publikować jej przed ukończeniem.
-
to później przyjdę...
-
słonko było schowane delikatnie za górami.
-
tak jak widać.
-
Aniu, trzymam kciuki za powodzenie wyjazdu.
-
dzięki za wszystkie wizyty i plusiaki.
-
ja też różnie sądzę, ale jak przejeżdżałam obok, to podejrzałam.
-
możliwe.
-
iluminacja tego budynku najbardziej mi się podobała.
-
ale ja mimo wszystko lubię Berlin.
-
tworzyć podróż można dowolną techniką, ale wystarczy nie publikować jej przed ukończeniem.
-
to później przyjdę...
-
słonko było schowane delikatnie za górami.
-
tak jak widać.