Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 476

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:07)
    Aniu, trzymam kciuki za powodzenie wyjazdu.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (28.11.2012 20:57)
    dzięki za wszystkie wizyty i plusiaki.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (28.11.2012 12:18)
    ja też różnie sądzę, ale jak przejeżdżałam obok, to podejrzałam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (28.11.2012 12:17)
    możliwe.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (28.11.2012 12:17)
    iluminacja tego budynku najbardziej mi się podobała.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (28.11.2012 12:16)
    ale ja mimo wszystko lubię Berlin.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (28.11.2012 11:00)
    tworzyć podróż można dowolną techniką, ale wystarczy nie publikować jej przed ukończeniem.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 20:59)
    to później przyjdę...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 16:19)
    słonko było schowane delikatnie za górami.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (27.11.2012 16:17)
    tak jak widać.