Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 475

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:38)
    oj tak.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:37)
    ależ Piotrze, to już jest wyciąganie okazu z wody, a że w miarę upływu czasu jego wielkość będzie coraz większa to już inna inność.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:33)
    tak.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:33)
    gdyby mnie zatrzymały, to bym pewnie nie żałowała...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:31)
    ...ahoy... tym co na lądzie...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:31)
    nie tylko pamiętam, jedna z moich ulubionych piosenek, bardzo lubiłam grupę 2+1.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:28)
    dziiięęęękuuujeeemyyyyy!
  8. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:27)
    nie, to złudzenie optyczne.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:26)
    oczywiście...
    obok był wyrąb lasu...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (29.11.2012 10:20)
    nie, to nie jest Meteor. To jest jakaś marka sprzed Waganta i Pasata, tylko teraz nie pamiętam nazwy. Ten rower pożyczyłam od kolegi.