Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 475
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
oj tak.
-
ależ Piotrze, to już jest wyciąganie okazu z wody, a że w miarę upływu czasu jego wielkość będzie coraz większa to już inna inność.
-
tak.
-
gdyby mnie zatrzymały, to bym pewnie nie żałowała...
-
...ahoy... tym co na lądzie...
-
nie tylko pamiętam, jedna z moich ulubionych piosenek, bardzo lubiłam grupę 2+1.
-
dziiięęęękuuujeeemyyyyy!
-
nie, to złudzenie optyczne.
-
oczywiście...
obok był wyrąb lasu...
-
nie, to nie jest Meteor. To jest jakaś marka sprzed Waganta i Pasata, tylko teraz nie pamiętam nazwy. Ten rower pożyczyłam od kolegi.
-
oj tak.
-
ależ Piotrze, to już jest wyciąganie okazu z wody, a że w miarę upływu czasu jego wielkość będzie coraz większa to już inna inność.
-
tak.
-
gdyby mnie zatrzymały, to bym pewnie nie żałowała...
-
...ahoy... tym co na lądzie...
-
nie tylko pamiętam, jedna z moich ulubionych piosenek, bardzo lubiłam grupę 2+1.
-
dziiięęęękuuujeeemyyyyy!
-
nie, to złudzenie optyczne.
-
oczywiście...
obok był wyrąb lasu... -
nie, to nie jest Meteor. To jest jakaś marka sprzed Waganta i Pasata, tylko teraz nie pamiętam nazwy. Ten rower pożyczyłam od kolegi.