Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 469

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 22:07)
    to jeszcze jedna próba.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 20:02)
    witaj, Ago, dzięki za wszystkie plusiaki.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:43)
    pociąg i pasażerowie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:43)
    tym razem mieliśmy wszystkie śrubki...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:41)
    to możliwe.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:41)
    tak, była już.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:38)
    to prawda, dlatego zdjęcie pstryknięte było...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:34)
    nie wiem, co on za jeden...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.12.2012 9:33)
    tak mi przypomniałeś, Piotrze, że rzeczywiście przycinanie i oprawianie slajdów, wkładanie w te rameczki miało swoją magię. Potem wkładanie do magazynku, do rzutnika, czekanie na ciemność i oglądanie, oglądanie, oglądanie...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.12.2012 19:46)
    Bardzo ładny kościółek.