Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 468

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (16.12.2012 18:36)
    Piotrze, przy okazji reaktywuję podnośnię.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (16.12.2012 10:45)
    Ciekawa podróż, mnie najbardziej zainteresowała podnośnia statków, widziałam podobny obiekt w Eberswalde w Niemczech.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (16.12.2012 10:07)
    takiego samochoda-pilota widziałam też w Norwegii - auto pilotujące samochody ma wdzięczny napis "ledebil" na dachu.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (16.12.2012 9:59)
    piękne ujęcie...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (12.12.2012 20:30)
    fakt, też takie lubię.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (12.12.2012 10:08)
    na tle tego niebieskiego nieba bardzo ładnie się prezentuje.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (12.12.2012 10:05)
    u nas chyba też występuje, ale nie taka ogromniasta.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (12.12.2012 10:03)
    Napoleon się nie znał....
  9. iwonka55h
    iwonka55h (11.12.2012 12:52)
    kiedyś była funkcja przenoszenia zdjęcia z podróży do podróży i między punktami danej podróży. Teraz mi się to nie udało, można takie "cuś" przywrócić?
  10. iwonka55h
    iwonka55h (11.12.2012 12:48)
    dzięki za spacer po Wenecji.