Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 468
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Piotrze, przy okazji reaktywuję podnośnię.
-
Ciekawa podróż, mnie najbardziej zainteresowała podnośnia statków, widziałam podobny obiekt w Eberswalde w Niemczech.
-
takiego samochoda-pilota widziałam też w Norwegii - auto pilotujące samochody ma wdzięczny napis "ledebil" na dachu.
-
piękne ujęcie...
-
fakt, też takie lubię.
-
na tle tego niebieskiego nieba bardzo ładnie się prezentuje.
-
u nas chyba też występuje, ale nie taka ogromniasta.
-
Napoleon się nie znał....
-
kiedyś była funkcja przenoszenia zdjęcia z podróży do podróży i między punktami danej podróży. Teraz mi się to nie udało, można takie "cuś" przywrócić?
-
dzięki za spacer po Wenecji.
-
Piotrze, przy okazji reaktywuję podnośnię.
-
Ciekawa podróż, mnie najbardziej zainteresowała podnośnia statków, widziałam podobny obiekt w Eberswalde w Niemczech.
-
takiego samochoda-pilota widziałam też w Norwegii - auto pilotujące samochody ma wdzięczny napis "ledebil" na dachu.
-
piękne ujęcie...
-
fakt, też takie lubię.
-
na tle tego niebieskiego nieba bardzo ładnie się prezentuje.
-
u nas chyba też występuje, ale nie taka ogromniasta.
-
Napoleon się nie znał....
-
kiedyś była funkcja przenoszenia zdjęcia z podróży do podróży i między punktami danej podróży. Teraz mi się to nie udało, można takie "cuś" przywrócić?
-
dzięki za spacer po Wenecji.