Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 470
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
tak...
-
Ciekawa okolica, przełom Łaby jak zwykle bardzo ładny.
-
te skałki ciągną się chyba aż do Czech, bo tam podobne widziałam.
-
ładne odbicie w wodzie.
-
wygląda jak ten wierny piesek czekający na swojego Pana.
-
Obejrzałam przez sentyment, ale mi to też pachnie "lokowaniem produktu".
-
Nigdy nie byłam w tamtym rejonie i żałuję, bo na Twoich zdjęciach wygląda przepięknie.
-
piękna aleja, uwielbiam takie...
-
Cała okolica jest bardzo ładna, prze kilka lat odwiedzałam okolice Vaison la Romaine i Orange, super miejsce.
-
to prawda, ludzie przychodzą i odchodzą a miasta żyją własnym życiem....
-
tak...
-
Ciekawa okolica, przełom Łaby jak zwykle bardzo ładny.
-
te skałki ciągną się chyba aż do Czech, bo tam podobne widziałam.
-
ładne odbicie w wodzie.
-
wygląda jak ten wierny piesek czekający na swojego Pana.
-
Obejrzałam przez sentyment, ale mi to też pachnie "lokowaniem produktu".
-
Nigdy nie byłam w tamtym rejonie i żałuję, bo na Twoich zdjęciach wygląda przepięknie.
-
piękna aleja, uwielbiam takie...
-
Cała okolica jest bardzo ładna, prze kilka lat odwiedzałam okolice Vaison la Romaine i Orange, super miejsce.
-
to prawda, ludzie przychodzą i odchodzą a miasta żyją własnym życiem....