Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 470

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.12.2012 15:45)
    tak...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.12.2012 21:35)
    Ciekawa okolica, przełom Łaby jak zwykle bardzo ładny.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.12.2012 21:34)
    te skałki ciągną się chyba aż do Czech, bo tam podobne widziałam.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.12.2012 21:33)
    ładne odbicie w wodzie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.12.2012 18:40)
    wygląda jak ten wierny piesek czekający na swojego Pana.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (06.12.2012 13:56)
    Obejrzałam przez sentyment, ale mi to też pachnie "lokowaniem produktu".
  7. iwonka55h
    iwonka55h (05.12.2012 10:03)
    Nigdy nie byłam w tamtym rejonie i żałuję, bo na Twoich zdjęciach wygląda przepięknie.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (05.12.2012 9:58)
    piękna aleja, uwielbiam takie...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (05.12.2012 9:45)
    Cała okolica jest bardzo ładna, prze kilka lat odwiedzałam okolice Vaison la Romaine i Orange, super miejsce.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (04.12.2012 19:51)
    to prawda, ludzie przychodzą i odchodzą a miasta żyją własnym życiem....