Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 471

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.12.2012 9:39)
    czyli po szybkim przeszkoleniu dot. skanowania czekamy na relacje z podróży...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.12.2012 9:34)
    dzięki za wizytę i plusiaki.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (03.12.2012 9:31)
    to zazdraszczam, ja nie mogłam kupić.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:57)
    Super podróż, dobrze jest mieć trochę więcej czasu na wakacje niż te wyżebrane 2 tygodnie, bo można dużo więcej zwiedzić. Co do sposobów podróżowania , ta ja też jestem zwolennikiem podróży autkiem, przynajmniej w obrębie Europy. Jeszcze więcej satysfakcji daje podróżowanie rowerem ale to już inna bajka.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:49)
    i jak swojsko można się poczuć w tych barwach.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:41)
    piękna rameczka.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:39)
    ale widoczek na miasto piękny.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:25)
    podwórko super.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:16)
    takie sklepiki są super.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (02.12.2012 20:15)
    piękny widoczek.