Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 467

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (18.12.2012 21:39)
    Gdybyś chciał takie zdjęcie zrobić, to za chorobę by nie wyszło, a samo z siebie to proszę bardzo....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (18.12.2012 21:24)
    Marger, nie przejmuj się, od czego mamy Kolumbera, jak będziesz kiedyś pomykał do Berlina to już wiesz, gdzie zrobić sobie przerwę na kawę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (17.12.2012 10:24)
    przestały przychodzić powiadomienia, więc wszystkim zwiedzającym podnośnię dziękuję za wizytę.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (17.12.2012 10:22)
    nie, wpływamy do tej wielkiej wanny i czekamy na jazdę w dół.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (17.12.2012 10:21)
    tak, zawsze jakieś barki czekają w kolejce.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (17.12.2012 10:20)
    dokładnie tak.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (17.12.2012 10:20)
    to raczej dekoracja.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (17.12.2012 10:19)
    Margerze, przykro mi, ale nie zgadłeś mojego technicznego wykształcenia, bo go nie mam. Ale jak coś ciekawego spotkam na swej drodze, to lubię się temu przyjrzeć.

    Rozumiem, że obydwoje też mieliście przyjemność zwiedzania podnośni, to sami wiecie jakie robi wrażenie.

    Dodam jeszcze, że w czasie II wojny światowej obiekt był chroniony przed ewentualnym zniszczeniem zasłoną dymną, może dzięki temu ocalał.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (16.12.2012 19:39)
    I najważniejsze, że masz plany na następne wcielenie.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (16.12.2012 19:38)
    Imponujące zakończenie sezonu na koniec świata.