Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 467
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Gdybyś chciał takie zdjęcie zrobić, to za chorobę by nie wyszło, a samo z siebie to proszę bardzo....
-
Marger, nie przejmuj się, od czego mamy Kolumbera, jak będziesz kiedyś pomykał do Berlina to już wiesz, gdzie zrobić sobie przerwę na kawę.
-
przestały przychodzić powiadomienia, więc wszystkim zwiedzającym podnośnię dziękuję za wizytę.
-
nie, wpływamy do tej wielkiej wanny i czekamy na jazdę w dół.
-
tak, zawsze jakieś barki czekają w kolejce.
-
dokładnie tak.
-
to raczej dekoracja.
-
Margerze, przykro mi, ale nie zgadłeś mojego technicznego wykształcenia, bo go nie mam. Ale jak coś ciekawego spotkam na swej drodze, to lubię się temu przyjrzeć.
Rozumiem, że obydwoje też mieliście przyjemność zwiedzania podnośni, to sami wiecie jakie robi wrażenie.
Dodam jeszcze, że w czasie II wojny światowej obiekt był chroniony przed ewentualnym zniszczeniem zasłoną dymną, może dzięki temu ocalał.
-
I najważniejsze, że masz plany na następne wcielenie.
-
Imponujące zakończenie sezonu na koniec świata.
-
Gdybyś chciał takie zdjęcie zrobić, to za chorobę by nie wyszło, a samo z siebie to proszę bardzo....
-
Marger, nie przejmuj się, od czego mamy Kolumbera, jak będziesz kiedyś pomykał do Berlina to już wiesz, gdzie zrobić sobie przerwę na kawę.
-
przestały przychodzić powiadomienia, więc wszystkim zwiedzającym podnośnię dziękuję za wizytę.
-
nie, wpływamy do tej wielkiej wanny i czekamy na jazdę w dół.
-
tak, zawsze jakieś barki czekają w kolejce.
-
dokładnie tak.
-
to raczej dekoracja.
-
Margerze, przykro mi, ale nie zgadłeś mojego technicznego wykształcenia, bo go nie mam. Ale jak coś ciekawego spotkam na swej drodze, to lubię się temu przyjrzeć.
Rozumiem, że obydwoje też mieliście przyjemność zwiedzania podnośni, to sami wiecie jakie robi wrażenie.
Dodam jeszcze, że w czasie II wojny światowej obiekt był chroniony przed ewentualnym zniszczeniem zasłoną dymną, może dzięki temu ocalał.
-
I najważniejsze, że masz plany na następne wcielenie.
-
Imponujące zakończenie sezonu na koniec świata.