Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 466
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
Irenko, Piotrze i pozostali forumowicze, wielkie dzięki za wizytę.
-
nie wiem, jak ja płynęłam to nie bił.
-
eee...tam...., to przez te chmury...
-
nie.
-
i to z podniesioną głową.
-
ale w dużych ilościach.
-
Piotrek, jeżeli to nadciąga armagedon, to dach nie wystarczy...
-
Melduję posłusznie, że nie przychodzą do mnie powiadomienia.
-
Zawsze mam szacun dla ludzi pozytywnie zakręconych, tu:wyjazd na mecz, ja też się nieraz porywam na takie zwariowane eskapady. A Barcelony zazdraszczam.
-
żółwik zaraz spadnie....
-
Irenko, Piotrze i pozostali forumowicze, wielkie dzięki za wizytę.
-
nie wiem, jak ja płynęłam to nie bił.
-
eee...tam...., to przez te chmury...
-
nie.
-
i to z podniesioną głową.
-
ale w dużych ilościach.
-
Piotrek, jeżeli to nadciąga armagedon, to dach nie wystarczy...
-
Melduję posłusznie, że nie przychodzą do mnie powiadomienia.
-
Zawsze mam szacun dla ludzi pozytywnie zakręconych, tu:wyjazd na mecz, ja też się nieraz porywam na takie zwariowane eskapady. A Barcelony zazdraszczam.
-
żółwik zaraz spadnie....