Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 466

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:42)
    Irenko, Piotrze i pozostali forumowicze, wielkie dzięki za wizytę.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:32)
    nie wiem, jak ja płynęłam to nie bił.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:32)
    eee...tam...., to przez te chmury...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:30)
    nie.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:30)
    i to z podniesioną głową.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:29)
    ale w dużych ilościach.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (19.12.2012 12:26)
    Piotrek, jeżeli to nadciąga armagedon, to dach nie wystarczy...
  8. iwonka55h
    iwonka55h (18.12.2012 22:11)
    Melduję posłusznie, że nie przychodzą do mnie powiadomienia.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (18.12.2012 22:08)
    Zawsze mam szacun dla ludzi pozytywnie zakręconych, tu:wyjazd na mecz, ja też się nieraz porywam na takie zwariowane eskapady. A Barcelony zazdraszczam.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (18.12.2012 21:43)
    żółwik zaraz spadnie....