Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 425

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:32)
    ale słodkie co-nieco....
  2. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:31)
    super ptaszory....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:27)
    cześć, tu ciocia iwonka.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:23)
    schowałaś się w tej wodzie?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:16)
    bardzo ładna.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:15)
    to miejsce jest zawsze przepiękne wiosną jak kwitną pierwsze wiosenne kwiatki.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 23:12)
    dzięki za wizytę i plusiki.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 22:47)
    Leszku, zima piękna i oryginalna, spowita wersami wierszyków.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 22:40)
    ławeczka śliczna i magiczna....
  10. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 22:37)
    widok i wierszyk.