Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 425
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ale słodkie co-nieco....
-
super ptaszory....
-
cześć, tu ciocia iwonka.
-
schowałaś się w tej wodzie?
-
bardzo ładna.
-
to miejsce jest zawsze przepiękne wiosną jak kwitną pierwsze wiosenne kwiatki.
-
dzięki za wizytę i plusiki.
-
Leszku, zima piękna i oryginalna, spowita wersami wierszyków.
-
ławeczka śliczna i magiczna....
-
widok i wierszyk.
-
ale słodkie co-nieco....
-
super ptaszory....
-
cześć, tu ciocia iwonka.
-
schowałaś się w tej wodzie?
-
bardzo ładna.
-
to miejsce jest zawsze przepiękne wiosną jak kwitną pierwsze wiosenne kwiatki.
-
dzięki za wizytę i plusiki.
-
Leszku, zima piękna i oryginalna, spowita wersami wierszyków.
-
ławeczka śliczna i magiczna....
-
widok i wierszyk.