Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 426
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
-
jeżeli nie masz w tej podróży jeszcze tekstu i zdjęć to wywal wszystko i zacznij od nowa, nieraz jest szybciej niż walka z poprawkami.
-
masz @.
do jutra.
-
Kolumber potrafi jeszcze być kapryśny i jak wprowadzasz jakieś zmiany w podróży, to nie zawsze są one widoczne od razu, nieraz trzeba chwilkę odczekać, zamykając na chwilę podróż i system sobie przemieli wszystko.
-
obawiam się tylko, czy rozpieszczając wnuczka, nie zapomnisz o nas.
-
większość z nas trzyma zdjęcia powklejane do jakiejś podróży, a nie w galerii ogólnej. W ten sposób masz łatwiejszy dostęp do wszystkich zdjęć (zaglądając do podróży), jak nazbierasz kilkaset zdjęć, to w galerii dostęp do tych najstarszych będzie utrudniony i będziesz musiała ciągle przewijać strony ze zdjęciami.
Zakładając podróż masz jej szkic niewidoczny dla innych i możesz dowolnie ją edytować.
-
o.k.
-
ja zawsze najpierw zakładam podróż i jakiś jej etap a potem dodaję zdjęcia, jakoś tak lepiej mi idzie.
-
załączam instrukcję obsługi
http://kolumber.pl/g/2303-Kurs%20obs%C5%82ugi%20Kolumbera
może pomoże, a jak nie to pytaj.
-
widziałam.
-
jeżeli nie masz w tej podróży jeszcze tekstu i zdjęć to wywal wszystko i zacznij od nowa, nieraz jest szybciej niż walka z poprawkami.
-
masz @.
do jutra. -
Kolumber potrafi jeszcze być kapryśny i jak wprowadzasz jakieś zmiany w podróży, to nie zawsze są one widoczne od razu, nieraz trzeba chwilkę odczekać, zamykając na chwilę podróż i system sobie przemieli wszystko.
-
obawiam się tylko, czy rozpieszczając wnuczka, nie zapomnisz o nas.
-
większość z nas trzyma zdjęcia powklejane do jakiejś podróży, a nie w galerii ogólnej. W ten sposób masz łatwiejszy dostęp do wszystkich zdjęć (zaglądając do podróży), jak nazbierasz kilkaset zdjęć, to w galerii dostęp do tych najstarszych będzie utrudniony i będziesz musiała ciągle przewijać strony ze zdjęciami.
Zakładając podróż masz jej szkic niewidoczny dla innych i możesz dowolnie ją edytować. -
o.k.
-
ja zawsze najpierw zakładam podróż i jakiś jej etap a potem dodaję zdjęcia, jakoś tak lepiej mi idzie.
-
załączam instrukcję obsługi
http://kolumber.pl/g/2303-Kurs%20obs%C5%82ugi%20Kolumbera
może pomoże, a jak nie to pytaj. -
widziałam.
Cieszę się, że uporałaś się z Kolumberem.