Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 426

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 20:58)
    o Mamuńciu!!!! aż mi mowę odebrało, na razie dałam plusika, bo widzę, że tu trzeba więcej czasu i spokoju do lektury.
    Cieszę się, że uporałaś się z Kolumberem.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2013 12:50)
    jeżeli nie masz w tej podróży jeszcze tekstu i zdjęć to wywal wszystko i zacznij od nowa, nieraz jest szybciej niż walka z poprawkami.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:56)
    masz @.
    do jutra.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:40)
    Kolumber potrafi jeszcze być kapryśny i jak wprowadzasz jakieś zmiany w podróży, to nie zawsze są one widoczne od razu, nieraz trzeba chwilkę odczekać, zamykając na chwilę podróż i system sobie przemieli wszystko.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:37)
    obawiam się tylko, czy rozpieszczając wnuczka, nie zapomnisz o nas.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:24)
    większość z nas trzyma zdjęcia powklejane do jakiejś podróży, a nie w galerii ogólnej. W ten sposób masz łatwiejszy dostęp do wszystkich zdjęć (zaglądając do podróży), jak nazbierasz kilkaset zdjęć, to w galerii dostęp do tych najstarszych będzie utrudniony i będziesz musiała ciągle przewijać strony ze zdjęciami.
    Zakładając podróż masz jej szkic niewidoczny dla innych i możesz dowolnie ją edytować.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:19)
    o.k.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:15)
    ja zawsze najpierw zakładam podróż i jakiś jej etap a potem dodaję zdjęcia, jakoś tak lepiej mi idzie.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:14)
    załączam instrukcję obsługi
    http://kolumber.pl/g/2303-Kurs%20obs%C5%82ugi%20Kolumbera
    może pomoże, a jak nie to pytaj.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (31.01.2013 21:11)
    widziałam.