Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 427
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
to tutaj też gratuluję, chociaż do klubu nie należę.
-
To mi przypomniało moją pierwszą wizytę zimą w góry, też byłam zauroczona, ale do nart się nie "przymierzyłam".
-
może ta wież kościelna go trochę drapie....
-
żółwik miodzio i taki uśmiechnięty.
-
Piotrek, toż to Ty słyniesz na tym portalu z bystrego oka, nic się przed Tobą nie ukryje.
-
zimą też ładnie wygląda.
-
to Wisła głęboka u Was....
-
nie wystawiamy, miały wisieć, jako ekspozycja stała w Czerwonym Sombrero, ale nie wypaliło i leżą u mnie w piwnicy.
-
oj, jest co powspominać...
-
czy "cuś" przegapiłam, Dziadku Piotrze? czy tak mamy się do Ciebie teraz zwracać?
mamy już kolumberową dzidzię, teraz doszedł wnuczek, rodzina nam się powiększa....
Gratulki, pochwal się na FB wnusiem.
I jeszcze dziękuję za islandzkie spacery i jak zwykle bezcenne komentarze i przemyślenia.
-
to tutaj też gratuluję, chociaż do klubu nie należę.
-
To mi przypomniało moją pierwszą wizytę zimą w góry, też byłam zauroczona, ale do nart się nie "przymierzyłam".
-
może ta wież kościelna go trochę drapie....
-
żółwik miodzio i taki uśmiechnięty.
-
Piotrek, toż to Ty słyniesz na tym portalu z bystrego oka, nic się przed Tobą nie ukryje.
-
zimą też ładnie wygląda.
-
to Wisła głęboka u Was....
-
nie wystawiamy, miały wisieć, jako ekspozycja stała w Czerwonym Sombrero, ale nie wypaliło i leżą u mnie w piwnicy.
-
oj, jest co powspominać...
-
czy "cuś" przegapiłam, Dziadku Piotrze? czy tak mamy się do Ciebie teraz zwracać?
mamy już kolumberową dzidzię, teraz doszedł wnuczek, rodzina nam się powiększa....
Gratulki, pochwal się na FB wnusiem.
I jeszcze dziękuję za islandzkie spacery i jak zwykle bezcenne komentarze i przemyślenia.