Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 423

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 9:29)
    widzisz?, a tak się wzbraniałeś przed udziałem w wystawie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (03.02.2013 9:24)
    jeden koniec świata niedawno był, teraz mamy wersję "a może i dłużej..."
  3. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 22:43)
    Dino, gdzie się nam podziałeś, my tu pamiętamy jeszcze o Tobie!!!!
  4. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 20:42)
    a "morsy" się nie kąpały?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 19:58)
    Leszku, dziękuję za spacery po mojej galerii zdjęciowej.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 19:53)
    Fajne są takie miejsca, nie tylko dla małych dzieci, duże dzieci też lubią.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 19:49)
    może konduktorka?
  8. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 19:47)
    w Żelazowej Woli byłam tylko raz, jeszcze w szkle podstawowej, miło powspominać.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 19:45)
    super, dzięki za pamięć.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (02.02.2013 16:35)
    witaj Smoku, jeszcze w domciu?