Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 379
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
nie wiem...
-
to drugie....
-
...pracowity...
-
ja co prawda brylków nie noszę, ale szkła obiektywu na początku trochę zachodziły parą.
-
tak, wyjazd był w czasie majówki...
-
łeee, tylko trzymasz kciuki, a już myślałam, że nas gdzieś zabierzesz takim balonem....
-
wielkiego Smoka to by się wystraszyły i poleciały w kierunku świątyni, czyli tak jak trzeba.
-
jak to warto rano ruszyć pupcię z łóżeczka.
-
Przeczytałam od dechy do dechy, obejrzałam od dechy do dechy i na pewno jeszcze wrócę dooglądać.
Smoku, kolejna piękna i romantyczna dla Was podróż, wiele ciekawych miejsc.
-
wygląda smakowicie.
-
nie wiem...
-
to drugie....
-
...pracowity...
-
ja co prawda brylków nie noszę, ale szkła obiektywu na początku trochę zachodziły parą.
-
tak, wyjazd był w czasie majówki...
-
łeee, tylko trzymasz kciuki, a już myślałam, że nas gdzieś zabierzesz takim balonem....
-
wielkiego Smoka to by się wystraszyły i poleciały w kierunku świątyni, czyli tak jak trzeba.
-
jak to warto rano ruszyć pupcię z łóżeczka.
-
Przeczytałam od dechy do dechy, obejrzałam od dechy do dechy i na pewno jeszcze wrócę dooglądać.
Smoku, kolejna piękna i romantyczna dla Was podróż, wiele ciekawych miejsc. -
wygląda smakowicie.