Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 379

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2013 11:48)
    nie wiem...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2013 11:47)
    to drugie....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 19:05)
    ...pracowity...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 19:04)
    ja co prawda brylków nie noszę, ale szkła obiektywu na początku trochę zachodziły parą.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 19:01)
    tak, wyjazd był w czasie majówki...
  6. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 18:55)
    łeee, tylko trzymasz kciuki, a już myślałam, że nas gdzieś zabierzesz takim balonem....
  7. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 18:51)
    wielkiego Smoka to by się wystraszyły i poleciały w kierunku świątyni, czyli tak jak trzeba.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 18:50)
    jak to warto rano ruszyć pupcię z łóżeczka.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 11:21)
    Przeczytałam od dechy do dechy, obejrzałam od dechy do dechy i na pewno jeszcze wrócę dooglądać.
    Smoku, kolejna piękna i romantyczna dla Was podróż, wiele ciekawych miejsc.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 11:12)
    wygląda smakowicie.