Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 377

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2013 10:32)
    ja też tak miałam, wszędzie boćki i boćki , na każdym słupie prawie.
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 21:33)
    dawno nie byłam w Wiedniu, widzę, że miasto wypiękniało a i stare zabytki z wielką chęcią obejrzałam znowu.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 21:31)
    czyli kolejny przykład na to, że kto rano wstaje, temu.... ładne kadry....
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 21:20)
    zdaje się być nienaturalnie duża w stosunku do placu.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 21:11)
    Elu, polecam Ci zwiedzenie podnośni, naprawdę robi wrażenie, leży niedaleko Berlina, więc nietrudno umieścić ją w planach wycieczkowych.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 21:07)
    ja jeszcze niedawno też lubiłam wypady weekendowe, ale tłumy ludzi, którzy uważają podobnie i też w tym czasie zwiedzają sprawiły, że od tego roku wolę wyjechać w innym terminie niż długie weekendy.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:33)
    piękny zachód słońca.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:30)
    ależ piękny, pewnie przyleciał właśnie...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:29)
    cześć.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:29)
    super podróż przypomniałeś mi nasz ubiegłoroczny wyjazd na Podlasie, zdjęcia też piękne.