Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 377
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ja też tak miałam, wszędzie boćki i boćki , na każdym słupie prawie.
-
dawno nie byłam w Wiedniu, widzę, że miasto wypiękniało a i stare zabytki z wielką chęcią obejrzałam znowu.
-
czyli kolejny przykład na to, że kto rano wstaje, temu.... ładne kadry....
-
zdaje się być nienaturalnie duża w stosunku do placu.
-
Elu, polecam Ci zwiedzenie podnośni, naprawdę robi wrażenie, leży niedaleko Berlina, więc nietrudno umieścić ją w planach wycieczkowych.
-
ja jeszcze niedawno też lubiłam wypady weekendowe, ale tłumy ludzi, którzy uważają podobnie i też w tym czasie zwiedzają sprawiły, że od tego roku wolę wyjechać w innym terminie niż długie weekendy.
-
piękny zachód słońca.
-
ależ piękny, pewnie przyleciał właśnie...
-
cześć.
-
super podróż przypomniałeś mi nasz ubiegłoroczny wyjazd na Podlasie, zdjęcia też piękne.
-
ja też tak miałam, wszędzie boćki i boćki , na każdym słupie prawie.
-
dawno nie byłam w Wiedniu, widzę, że miasto wypiękniało a i stare zabytki z wielką chęcią obejrzałam znowu.
-
czyli kolejny przykład na to, że kto rano wstaje, temu.... ładne kadry....
-
zdaje się być nienaturalnie duża w stosunku do placu.
-
Elu, polecam Ci zwiedzenie podnośni, naprawdę robi wrażenie, leży niedaleko Berlina, więc nietrudno umieścić ją w planach wycieczkowych.
-
ja jeszcze niedawno też lubiłam wypady weekendowe, ale tłumy ludzi, którzy uważają podobnie i też w tym czasie zwiedzają sprawiły, że od tego roku wolę wyjechać w innym terminie niż długie weekendy.
-
piękny zachód słońca.
-
ależ piękny, pewnie przyleciał właśnie...
-
cześć.
-
super podróż przypomniałeś mi nasz ubiegłoroczny wyjazd na Podlasie, zdjęcia też piękne.