Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 380

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:44)
    przy większej prędkości może podnieść do góry...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:42)
    i dobrze, że zrobiłeś wyjątek, bo hotel ma piękną miejscówkę.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:40)
    brawo Mariolka...
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:40)
    i jedną małą dziewczynkę...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:38)
    może oczekiwały na kępę zielonej trawy za pozowanie do zdjęć.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:37)
    tak, to można wędrować.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:24)
    miodzio.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:22)
    mogłeś poprosić Marolkę żeby wystraszyła te ptaki, zdjęcie by było bardziej dynamiczne.
    Ale to mi się też podoba.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:20)
    czy Wy to wszystko zjedliście???
  10. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:19)
    w cieniu balonu.