Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 381

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:19)
    musiałabym pod wszystkimi napisać, że piękne, więc tutaj napiszę zbiorowo - PIĘKNE...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:16)
    super... i te mgiełki....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:15)
    mi też się marzy lot balonem i tego zazdraszczam najbardziej.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:09)
    zawsze w takich miejscach zadziwia mnie elektryka...
  5. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:07)
    to mi sie podoba....
  6. iwonka55h
    iwonka55h (05.03.2013 10:01)
    ten środkowy chyba oszukuje...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (03.03.2013 18:27)
    na razie zarezerwowałam 2 domki, po 5 osób, jeżeli zbierze się kolejna piątka uczestników to domówię następny domek (lub gleba w jednym z naszych domków)..
  8. iwonka55h
    iwonka55h (03.03.2013 18:22)
    bardzo dziękuję za wizytę i dobre słowo, tutaj wszyscy jesteśmy na "Ty".
  9. iwonka55h
    iwonka55h (03.03.2013 18:19)
    nie próbowałam.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (03.03.2013 18:17)
    nie wiem, bo zabronione było, dla mnie w całej szklarni było zdecydowanie za duszno i chciałam jak najszybciej wyjść. Tropiki to zdecydowanie nie moje klimaty.