Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 378

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:26)
    do tej cerkwi nie dojechałam, zabrakło czasu...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:24)
    i ten spokój....
  3. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:24)
    sielankowo i ślicznie.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:19)
    dla miłośników ramek.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:18)
    ekstra.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (07.03.2013 20:16)
    Właśnie, wycieczki we mgle mają swój urok ale co słonko to słonko...
  7. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2013 12:19)
    bardzo ładnie wygląda Śląsk na Twoich zdjęciach, mnie się zawsze kojarzył z przemysłem i spalinami, więc chętnie poznałam jego nowe oblicze.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2013 12:04)
    i ja też.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2013 11:58)
    ale można się było przebadać przy okazji.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (06.03.2013 11:55)
    to racja, chmurki robią wrażenie.