Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 376
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
ale pazurek mu się ułamał...
-
i mnie się podobały.
-
wygląda imponująco.
-
ja byłam pierwsza i koniec...
doczytałam i dooglądałm do końca.
Bardzo ciekawy kolejny etap podróży, czekam na dalsze odcinki.
-
smacznego.
-
na Kubie jeszcze by pojeździł.
-
też leciałaś?
-
scena jak z filmu katastroficznego.
-
pierwsza.
-
ale ten spokój widać już po opuszczeniu Kazimierza, następny etap podróży i od razu cisza i spokój....
-
ale pazurek mu się ułamał...
-
i mnie się podobały.
-
wygląda imponująco.
-
ja byłam pierwsza i koniec...
doczytałam i dooglądałm do końca.
Bardzo ciekawy kolejny etap podróży, czekam na dalsze odcinki. -
smacznego.
-
na Kubie jeszcze by pojeździł.
-
też leciałaś?
-
scena jak z filmu katastroficznego.
-
pierwsza.
-
ale ten spokój widać już po opuszczeniu Kazimierza, następny etap podróży i od razu cisza i spokój....