Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 376

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:38)
    ale pazurek mu się ułamał...
  2. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:37)
    i mnie się podobały.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:35)
    wygląda imponująco.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:33)
    ja byłam pierwsza i koniec...
    doczytałam i dooglądałm do końca.
    Bardzo ciekawy kolejny etap podróży, czekam na dalsze odcinki.
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:13)
    smacznego.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:05)
    na Kubie jeszcze by pojeździł.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:04)
    też leciałaś?
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:03)
    scena jak z filmu katastroficznego.
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 9:29)
    pierwsza.
  10. iwonka55h
    iwonka55h (08.03.2013 10:35)
    ale ten spokój widać już po opuszczeniu Kazimierza, następny etap podróży i od razu cisza i spokój....