Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 375

Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h

  1. iwonka55h
    iwonka55h (10.03.2013 11:56)
    czyżby dyby?
  2. iwonka55h
    iwonka55h (10.03.2013 11:55)
    super, podoba mi się.
  3. iwonka55h
    iwonka55h (10.03.2013 11:40)
    pięknie wygląda z tym szronem.
  4. iwonka55h
    iwonka55h (10.03.2013 11:30)
    Zwierzu, czy Ty przełaziłeś przez płot w tym miejscu?
  5. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 22:04)
    Ogrody Marzahn dziękują za spacer i zapraszają do Berlina.
  6. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 20:41)
    Bielsko Biała zawsze mi się kojarzy z filmami rysunkowymi.
  7. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 20:16)
    Leszku, dziękuję za popołudniowy spacer.
  8. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 20:15)
    sportowe...
  9. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 20:08)
    ja znam nawet dwie...
  10. iwonka55h
    iwonka55h (09.03.2013 13:42)
    Ciekawe zamczysko warte poznania.