Komentarze użytkownika iwonka55h, strona 375
Przejdź do głównej strony użytkownika iwonka55h
-
czyżby dyby?
-
super, podoba mi się.
-
pięknie wygląda z tym szronem.
-
Zwierzu, czy Ty przełaziłeś przez płot w tym miejscu?
-
Ogrody Marzahn dziękują za spacer i zapraszają do Berlina.
-
Bielsko Biała zawsze mi się kojarzy z filmami rysunkowymi.
-
Leszku, dziękuję za popołudniowy spacer.
-
sportowe...
-
ja znam nawet dwie...
-
Ciekawe zamczysko warte poznania.
-
czyżby dyby?
-
super, podoba mi się.
-
pięknie wygląda z tym szronem.
-
Zwierzu, czy Ty przełaziłeś przez płot w tym miejscu?
-
Ogrody Marzahn dziękują za spacer i zapraszają do Berlina.
-
Bielsko Biała zawsze mi się kojarzy z filmami rysunkowymi.
-
Leszku, dziękuję za popołudniowy spacer.
-
sportowe...
-
ja znam nawet dwie...
-
Ciekawe zamczysko warte poznania.