Komentarze użytkownika dino, strona 913

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 18:40)
    ciasno troszkę - szkoda masztu... :)
  2. dino
    dino (25.05.2009 18:40)
    byłem w marcu w Orelcu i Myczkowcach... jak znajdziesz chwilę - polecam moje Twórcze Bieszczady...

    tylko leciutka sugestia - płynącą wodę lepiej fotografować z boku lub pod górę, o wiele dramatyczniej wygląda :)
  3. dino
    dino (25.05.2009 18:34)
    szukuje się do przelecenia :)))
  4. dino
    dino (25.05.2009 18:28)
    dokładam się do opinii :)
  5. dino
    dino (25.05.2009 18:28)
    piękny wiatrak - coś było na obiektywie? padało?
  6. dino
    dino (25.05.2009 18:27)
    ładna kompozycja
  7. dino
    dino (25.05.2009 18:27)
    klimacik :)
  8. dino
    dino (25.05.2009 18:26)
    ciekawie pokazałaś te balkoniki :)
  9. dino
    dino (25.05.2009 17:20)
    Witam nową podróżniczkę na Kolumberze! i pozdrawiam :)
  10. dino
    dino (25.05.2009 16:36)
    .....i przeleci cię stado pelikanów.... :)