Komentarze użytkownika dino, strona 913
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ciasno troszkę - szkoda masztu... :)
-
byłem w marcu w Orelcu i Myczkowcach... jak znajdziesz chwilę - polecam moje Twórcze Bieszczady...
tylko leciutka sugestia - płynącą wodę lepiej fotografować z boku lub pod górę, o wiele dramatyczniej wygląda :)
-
szukuje się do przelecenia :)))
-
dokładam się do opinii :)
-
piękny wiatrak - coś było na obiektywie? padało?
-
ładna kompozycja
-
klimacik :)
-
ciekawie pokazałaś te balkoniki :)
-
Witam nową podróżniczkę na Kolumberze! i pozdrawiam :)
-
.....i przeleci cię stado pelikanów.... :)
-
ciasno troszkę - szkoda masztu... :)
-
byłem w marcu w Orelcu i Myczkowcach... jak znajdziesz chwilę - polecam moje Twórcze Bieszczady...
tylko leciutka sugestia - płynącą wodę lepiej fotografować z boku lub pod górę, o wiele dramatyczniej wygląda :) -
szukuje się do przelecenia :)))
-
dokładam się do opinii :)
-
piękny wiatrak - coś było na obiektywie? padało?
-
ładna kompozycja
-
klimacik :)
-
ciekawie pokazałaś te balkoniki :)
-
Witam nową podróżniczkę na Kolumberze! i pozdrawiam :)
-
.....i przeleci cię stado pelikanów.... :)