Komentarze użytkownika dino, strona 914
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
niezłe :)
-
piękny kadr - no a gmach opery zainteresuje tu parę osób... :)
-
bardzo ładnie!
-
trawa dla ludzi! popieram!
-
ładne miejsce - Sławek tu znajdzie nawet ślad czegoś dla siebie :)
-
tegoroczna zima nie rozpieszczała Was za bardzo, ale Polak daje sobie radę w każdych warunkach, to Englishmeni mieli pod górkę... :)
-
ja spałem kilka nocy (6) na Southwest - tam bez zwierzaków i mimo to wrażenia... niezapomniane
tak gdzie są zwierzęta dochodzą zewsząd ogłosy, bladym świtem zaczynają nadawać ptaki, słychać cykady i świerszcze... - po prostu safari...
-
bobi - to naprawdę wielki dowód uznania - DZIĘKI!
dobry pomysł - pachnące zdjęcia - z tym zmysłem jest zawsze największy problem... żeby go zapamiętać.... :)
-
Witam na Kolumberze i pozdrawiam! :)
Sao Paulo - niezłe miejsce - spodziewam się zdjęć....
-
Witam na Kolumberze i pozdrawiam! :)
dino
-
niezłe :)
-
piękny kadr - no a gmach opery zainteresuje tu parę osób... :)
-
bardzo ładnie!
-
trawa dla ludzi! popieram!
-
ładne miejsce - Sławek tu znajdzie nawet ślad czegoś dla siebie :)
-
tegoroczna zima nie rozpieszczała Was za bardzo, ale Polak daje sobie radę w każdych warunkach, to Englishmeni mieli pod górkę... :)
-
ja spałem kilka nocy (6) na Southwest - tam bez zwierzaków i mimo to wrażenia... niezapomniane
tak gdzie są zwierzęta dochodzą zewsząd ogłosy, bladym świtem zaczynają nadawać ptaki, słychać cykady i świerszcze... - po prostu safari... -
bobi - to naprawdę wielki dowód uznania - DZIĘKI!
dobry pomysł - pachnące zdjęcia - z tym zmysłem jest zawsze największy problem... żeby go zapamiętać.... :) -
Witam na Kolumberze i pozdrawiam! :)
Sao Paulo - niezłe miejsce - spodziewam się zdjęć.... -
Witam na Kolumberze i pozdrawiam! :)
dino