Komentarze użytkownika dino, strona 914

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 16:33)
    niezłe :)
  2. dino
    dino (25.05.2009 16:33)
    piękny kadr - no a gmach opery zainteresuje tu parę osób... :)
  3. dino
    dino (25.05.2009 16:32)
    bardzo ładnie!
  4. dino
    dino (25.05.2009 16:32)
    trawa dla ludzi! popieram!
  5. dino
    dino (25.05.2009 16:31)
    ładne miejsce - Sławek tu znajdzie nawet ślad czegoś dla siebie :)
  6. dino
    dino (25.05.2009 16:29)
    tegoroczna zima nie rozpieszczała Was za bardzo, ale Polak daje sobie radę w każdych warunkach, to Englishmeni mieli pod górkę... :)
  7. dino
    dino (25.05.2009 16:20)
    ja spałem kilka nocy (6) na Southwest - tam bez zwierzaków i mimo to wrażenia... niezapomniane

    tak gdzie są zwierzęta dochodzą zewsząd ogłosy, bladym świtem zaczynają nadawać ptaki, słychać cykady i świerszcze... - po prostu safari...
  8. dino
    dino (25.05.2009 16:13)
    bobi - to naprawdę wielki dowód uznania - DZIĘKI!

    dobry pomysł - pachnące zdjęcia - z tym zmysłem jest zawsze największy problem... żeby go zapamiętać.... :)
  9. dino
    dino (25.05.2009 16:07)
    Witam na Kolumberze i pozdrawiam! :)

    Sao Paulo - niezłe miejsce - spodziewam się zdjęć....
  10. dino
    dino (25.05.2009 16:06)
    Witam na Kolumberze i pozdrawiam! :)

    dino