Komentarze użytkownika dino, strona 911

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 22:55)
    tulipany mogą zachwycać :)
  2. dino
    dino (25.05.2009 19:25)
    Elka wyjechała? takie pustki...
  3. dino
    dino (25.05.2009 19:24)
    jak byłem to się nabrałem - myślałem, że przejścia nie ma - a to taka brama pomnik - można ominąc bokiem :)))
  4. dino
    dino (25.05.2009 19:21)
    gęsi mówisz...
  5. dino
    dino (25.05.2009 19:17)
    domagam się :))
  6. dino
    dino (25.05.2009 19:15)
    jak to żaba - zdjęcie z wody ...:))
  7. dino
    dino (25.05.2009 19:13)
    jaki mroczny? - błysk lakieru widzę!! :))
  8. dino
    dino (25.05.2009 19:09)
    Kaśka podglądaczka :)))
  9. dino
    dino (25.05.2009 19:07)
    przepraszam, ale Krutynia zostaje dzisiaj na deser - teraz tak tylko liznąłem żeby spróbować :)))
  10. dino
    dino (25.05.2009 19:03)
    znam takie wypadki ........ ze słyszenia....... :))
    nigdy nic nie wiadomo...