Komentarze użytkownika dino, strona 911
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
tulipany mogą zachwycać :)
-
Elka wyjechała? takie pustki...
-
jak byłem to się nabrałem - myślałem, że przejścia nie ma - a to taka brama pomnik - można ominąc bokiem :)))
-
gęsi mówisz...
-
domagam się :))
-
jak to żaba - zdjęcie z wody ...:))
-
jaki mroczny? - błysk lakieru widzę!! :))
-
Kaśka podglądaczka :)))
-
przepraszam, ale Krutynia zostaje dzisiaj na deser - teraz tak tylko liznąłem żeby spróbować :)))
-
znam takie wypadki ........ ze słyszenia....... :))
nigdy nic nie wiadomo...
-
tulipany mogą zachwycać :)
-
Elka wyjechała? takie pustki...
-
jak byłem to się nabrałem - myślałem, że przejścia nie ma - a to taka brama pomnik - można ominąc bokiem :)))
-
gęsi mówisz...
-
domagam się :))
-
jak to żaba - zdjęcie z wody ...:))
-
jaki mroczny? - błysk lakieru widzę!! :))
-
Kaśka podglądaczka :)))
-
przepraszam, ale Krutynia zostaje dzisiaj na deser - teraz tak tylko liznąłem żeby spróbować :)))
-
znam takie wypadki ........ ze słyszenia....... :))
nigdy nic nie wiadomo...