Komentarze użytkownika dino, strona 912

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 18:58)
    w podróży masz kontakt na fotowarsztaty - sam myślę o zorganizowaniu u nich grupy Kolumberek i Kolumberów z aparatami we wrześniu...

    jako uczestnik oczywiście... :)
  2. dino
    dino (25.05.2009 18:53)
    to jest zajefajne - wbudza kolejny raz mój uśmiech :))
  3. dino
    dino (25.05.2009 18:52)
    palec cały po zamoczeniu ?? :))
  4. dino
    dino (25.05.2009 18:50)
    Iwonko - Smok - pewnie filmiki dorzuci po zmontowaniu - Japonia chlubnym tego dowodem :)


    czeka na mnie ta America Latina i ja na nią - może znajdziemy wspólnie jakieś wyjście z tego impasu.... :)))

    widziałem obok Torres del Paine - zaraz tam pędzę!
  5. dino
    dino (25.05.2009 18:45)
    a nie mówiłem :)

    city, czekoladeria - gdzie jesteście??
  6. dino
    dino (25.05.2009 18:44)
    z miła chęcią wracam tu...
  7. dino
    dino (25.05.2009 18:44)
    zdjęcie dobre, ale ja bym poczekał aż sobie zupełnie zniknie kilwater po tamtej łódce... :))
  8. dino
    dino (25.05.2009 18:42)
    dałeś mu po czułkach - daj mu oddychać w kadrze na drugi raz :))
  9. dino
    dino (25.05.2009 18:41)
    szkodra roweru..... :)))
  10. dino
    dino (25.05.2009 18:41)
    zdjątka w poziomie mogą mieć 640 pikseli...