Komentarze użytkownika dino, strona 912
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
-
to jest zajefajne - wbudza kolejny raz mój uśmiech :))
-
palec cały po zamoczeniu ?? :))
-
Iwonko - Smok - pewnie filmiki dorzuci po zmontowaniu - Japonia chlubnym tego dowodem :)
czeka na mnie ta America Latina i ja na nią - może znajdziemy wspólnie jakieś wyjście z tego impasu.... :)))
widziałem obok Torres del Paine - zaraz tam pędzę!
-
a nie mówiłem :)
city, czekoladeria - gdzie jesteście??
-
z miła chęcią wracam tu...
-
zdjęcie dobre, ale ja bym poczekał aż sobie zupełnie zniknie kilwater po tamtej łódce... :))
-
dałeś mu po czułkach - daj mu oddychać w kadrze na drugi raz :))
-
szkodra roweru..... :)))
-
zdjątka w poziomie mogą mieć 640 pikseli...
-
to jest zajefajne - wbudza kolejny raz mój uśmiech :))
-
palec cały po zamoczeniu ?? :))
-
Iwonko - Smok - pewnie filmiki dorzuci po zmontowaniu - Japonia chlubnym tego dowodem :)
czeka na mnie ta America Latina i ja na nią - może znajdziemy wspólnie jakieś wyjście z tego impasu.... :)))
widziałem obok Torres del Paine - zaraz tam pędzę! -
a nie mówiłem :)
city, czekoladeria - gdzie jesteście?? -
z miła chęcią wracam tu...
-
zdjęcie dobre, ale ja bym poczekał aż sobie zupełnie zniknie kilwater po tamtej łódce... :))
-
dałeś mu po czułkach - daj mu oddychać w kadrze na drugi raz :))
-
szkodra roweru..... :)))
-
zdjątka w poziomie mogą mieć 640 pikseli...
jako uczestnik oczywiście... :)