Komentarze użytkownika dino, strona 915

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 16:05)
    bobi - zaszczyt mnie spotkał, że się podoba.

    Miałem apetyt na więcej, ale czas mi dany wykorzystałem .... :)))
  2. dino
    dino (25.05.2009 15:50)
    bobi :)
  3. dino
    dino (25.05.2009 15:49)
    bobi :)
  4. dino
    dino (25.05.2009 15:49)
    Iwonka, mimbla, czerwony_arbuz, city, Renata, manki, sagnes, andremuc, smok, Sławek :)
  5. dino
    dino (25.05.2009 15:46)
    bobi :)
  6. dino
    dino (25.05.2009 10:43)
    kuniu - buty to buty, ale jak się torebki i paski fajnie prezentują :))
  7. dino
    dino (25.05.2009 2:27)
    to dobranoc Państwu :)
  8. dino
    dino (25.05.2009 2:26)
    te zrekonstruowane ruiny to do mnie wcale nie przemawiają...
  9. dino
    dino (25.05.2009 2:25)
    co "Migawki znad trawki" ???
  10. dino
    dino (25.05.2009 2:24)
    ......to Helgi nie mają zbyt komfortowych warunkow do mieszkania :)))