Komentarze użytkownika dino, strona 910

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (25.05.2009 23:32)
    mokra samba, czy specjalnie spryskali ulicę, żeby nie nakurzyli?? :))))
  2. dino
    dino (25.05.2009 23:27)
    ale i tak nieźle Ci wyszło :)))
  3. dino
    dino (25.05.2009 23:26)
    wyglądają drapieżnie jakby chciały ugryźć... :)
  4. dino
    dino (25.05.2009 23:12)
    tak wieczorowo powiem:
    Dobry Wieczór,
    a zapewniam, że w tym podróżniczym towarzystwie każdy wieczór jest dobry na wiele przypadłości...nudzić się tu nie można - pozdrawiam
  5. dino
    dino (25.05.2009 22:58)
    wygląda jak klosz kryjący zegar pozytywkę na bufecie w salonie....
  6. dino
    dino (25.05.2009 22:57)
    super!
  7. dino
    dino (25.05.2009 22:57)
    jak ciekawie wyszły warstwy w kadrze - niebieska, czerwona, zielona
  8. dino
    dino (25.05.2009 22:56)
    ładny zakątek
  9. dino
    dino (25.05.2009 22:56)
    czarny wyszczupla :))
  10. dino
    dino (25.05.2009 22:55)
    bardzo oryginalne kształy kielicha