Komentarze użytkownika dino, strona 910
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
mokra samba, czy specjalnie spryskali ulicę, żeby nie nakurzyli?? :))))
-
ale i tak nieźle Ci wyszło :)))
-
wyglądają drapieżnie jakby chciały ugryźć... :)
-
tak wieczorowo powiem:
Dobry Wieczór,
a zapewniam, że w tym podróżniczym towarzystwie każdy wieczór jest dobry na wiele przypadłości...nudzić się tu nie można - pozdrawiam
-
wygląda jak klosz kryjący zegar pozytywkę na bufecie w salonie....
-
super!
-
jak ciekawie wyszły warstwy w kadrze - niebieska, czerwona, zielona
-
ładny zakątek
-
czarny wyszczupla :))
-
bardzo oryginalne kształy kielicha
-
mokra samba, czy specjalnie spryskali ulicę, żeby nie nakurzyli?? :))))
-
ale i tak nieźle Ci wyszło :)))
-
wyglądają drapieżnie jakby chciały ugryźć... :)
-
tak wieczorowo powiem:
Dobry Wieczór,
a zapewniam, że w tym podróżniczym towarzystwie każdy wieczór jest dobry na wiele przypadłości...nudzić się tu nie można - pozdrawiam -
wygląda jak klosz kryjący zegar pozytywkę na bufecie w salonie....
-
super!
-
jak ciekawie wyszły warstwy w kadrze - niebieska, czerwona, zielona
-
ładny zakątek
-
czarny wyszczupla :))
-
bardzo oryginalne kształy kielicha