Komentarze użytkownika dino, strona 909

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 0:55)
    (L) ??
  2. dino
    dino (26.05.2009 0:53)
    dobra pora - wieżowce lśnią...
  3. dino
    dino (26.05.2009 0:52)
    dynamiczny kadr +
  4. dino
    dino (26.05.2009 0:44)
    na Australię to trzeba by poświęcić ze trzy miesiące...
  5. dino
    dino (26.05.2009 0:09)
    że co? to już z ładnymi paniami pić nieee mooożnaaaa.... :))))
  6. dino
    dino (26.05.2009 0:07)
    ale ciągnie do Kolumbera, co?? sukienka gotowa??
  7. dino
    dino (26.05.2009 0:04)
    tajemnicze, wzrok prowadzi - dobre!
  8. dino
    dino (25.05.2009 23:49)
    przenieśli regaty Oxford - Cambridge do Wenecji... :)))


    jaka to konkurencja - mamucie kanadyjki ??? :)))
  9. dino
    dino (25.05.2009 23:38)
    od głowy?? no, no!
  10. dino
    dino (25.05.2009 23:33)
    noooo! Edyta, Ty to już maaaaasz doświaaaadczeeenieeee :))))))

    egzamin czeladniczy zdałaś!