Komentarze użytkownika dino, strona 908

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 1:04)
    a te panie to z innej bajki - nic tajemniczości w sobie :))))
  2. dino
    dino (26.05.2009 1:03)
    to moje marzenie pojechać na ostatki do Wenecji - byłem 5 razy i jeszcze bym pojechał właśnie w tym okresie - gratuluję!
  3. dino
    dino (26.05.2009 1:02)
    oryginalne malowanie jakby powiedział voyager :))
  4. dino
    dino (26.05.2009 1:02)
    dwie wieże...
  5. dino
    dino (26.05.2009 1:02)
    dobre!
  6. dino
    dino (26.05.2009 1:01)
    klasa - z pewnością startuje w regatach Hobart...
  7. dino
    dino (26.05.2009 0:57)
    voyager - to nie ma skrzydeł, ale ma wirnik :)


    kontrast koloru niezły!
  8. dino
    dino (26.05.2009 0:56)
    ładnie!
  9. dino
    dino (26.05.2009 0:56)
    pastelowe kolorki
  10. dino
    dino (26.05.2009 0:55)
    coś dla kuniu...lubię takie pod słońce na wodzie :)