Komentarze użytkownika dino, strona 908
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
a te panie to z innej bajki - nic tajemniczości w sobie :))))
-
to moje marzenie pojechać na ostatki do Wenecji - byłem 5 razy i jeszcze bym pojechał właśnie w tym okresie - gratuluję!
-
oryginalne malowanie jakby powiedział voyager :))
-
dwie wieże...
-
dobre!
-
klasa - z pewnością startuje w regatach Hobart...
-
voyager - to nie ma skrzydeł, ale ma wirnik :)
kontrast koloru niezły!
-
ładnie!
-
pastelowe kolorki
-
coś dla kuniu...lubię takie pod słońce na wodzie :)
-
a te panie to z innej bajki - nic tajemniczości w sobie :))))
-
to moje marzenie pojechać na ostatki do Wenecji - byłem 5 razy i jeszcze bym pojechał właśnie w tym okresie - gratuluję!
-
oryginalne malowanie jakby powiedział voyager :))
-
dwie wieże...
-
dobre!
-
klasa - z pewnością startuje w regatach Hobart...
-
voyager - to nie ma skrzydeł, ale ma wirnik :)
kontrast koloru niezły! -
ładnie!
-
pastelowe kolorki
-
coś dla kuniu...lubię takie pod słońce na wodzie :)