Komentarze użytkownika dino, strona 904

Przejdź do głównej strony użytkownika dino

  1. dino
    dino (26.05.2009 17:51)
    ale to lepsze :)
  2. dino
    dino (26.05.2009 17:50)
    narewista :))
  3. dino
    dino (26.05.2009 17:50)
    no niech się tylko coś pokaże... :)))
  4. dino
    dino (26.05.2009 17:49)
    i moc prosto z nieba :)
  5. dino
    dino (26.05.2009 17:48)
    do spuszczenia wody?? :))


  6. dino
    dino (26.05.2009 17:47)
    i dole most... :)
  7. dino
    dino (26.05.2009 17:42)
    jakiś pociag widmo... :)
  8. dino
    dino (26.05.2009 17:41)
    jakby jeszcze przy okazji elektrownie wodne budowały to ich pożyteczność bardzo by wzrosła :)))
  9. dino
    dino (26.05.2009 17:40)
    a gościnni byli ?? :)
  10. dino
    dino (26.05.2009 17:39)
    mikro tartak :)