Komentarze użytkownika dino, strona 904
Przejdź do głównej strony użytkownika dino
-
ale to lepsze :)
-
narewista :))
-
no niech się tylko coś pokaże... :)))
-
i moc prosto z nieba :)
-
do spuszczenia wody?? :))
-
i dole most... :)
-
jakiś pociag widmo... :)
-
jakby jeszcze przy okazji elektrownie wodne budowały to ich pożyteczność bardzo by wzrosła :)))
-
a gościnni byli ?? :)
-
mikro tartak :)
-
ale to lepsze :)
-
narewista :))
-
no niech się tylko coś pokaże... :)))
-
i moc prosto z nieba :)
-
do spuszczenia wody?? :))
-
i dole most... :)
-
jakiś pociag widmo... :)
-
jakby jeszcze przy okazji elektrownie wodne budowały to ich pożyteczność bardzo by wzrosła :)))
-
a gościnni byli ?? :)
-
mikro tartak :)